Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat

Kale Seyahat

Kale Seyahat otobüs bileti online platformlar üzerinden ve Kale Seyahat şirketinin sayfasından yapılmaktadır. İstanbul merkezli bir seyahat firması olan Kale Seyahat, ilk başlarda sadece İstanbul ve çevresinde yer alan illere seferler düzenlemiştir. Şu an Türkiye’nin birçok il ve ilçesine seferler düzenleyen şirket geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

Kale Seyahat Hakkında

Kale Seyahat 1975 yılında Tamer Çınar öncülüğünde İstanbul ilinde kurulmuş bir seyahat firmasıdır. Uzun yıllardır faaliyet gösteren Kale Seyahat en köklü taşımacılık firmalarından biri olma özelliğine sahiptir. Kurulduğu ilk günlerde sadece İstanbul’un çevre illerine seyahat düzenleyen firma günümüzde geniş bir lokasyonda taşımacılık yapmaya devam etmektedir.

Kale Seyahat misyon olarak temel değerlere bağlı bir bakış açısı ile faaliyet göstermektedir. Temel değerleri yenilikçi bakış açısı ile harmanlayan şirket, kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Çalışanlarının moralini yüksek tutma vizyonuyla yoluna devam eden şirket, çalışanlarının iş tatminini sağlamayı da ilke edinmiştir.

Şirket Künyesi

1975 yılında Tamer Çınar tarafından kurulan şirket 2012 yılında şirket içinde yenilenmeye gitmiştir. Yenilenme sürecinin ardından günümüzün teknolojilerinin ile uyumlu hale gelen şirket taşımacılık sektöründe adından söz ettiren bir şirket halini almıştır. Bolu, Kapadokya ve Kahramanmaraş’ta mola veren şirket otobüsleri mola verdiği yerleri de özenle seçmektedir.

Bünyesinde 17 otobüs bulunan şirketin araçlarının yaş ortalaması da oldukça düşük tutulmuştur. Genç otobüsleri bulunan şirketin araçlarının ortalama yaşı 5’tir. Otobüs markaları olarak ise Neoplan ve Travego tercih edilmiştir.

Araç Özellikleri

Kale Seyahat otobüs bileti firmanın 100den fazla şubesinde satılmaktadır. Bu şubeleri ziyaret ederek bilet almanız mümkündür. Aynı zamanda online sitelerde de firmanın biletleri satışa sunulmaktadır.

Kale Seyahat otobüslerinde yiyecek ve içecek servisi tüm seyahat boyunca yapılmaktadır. Okuma lambaları ve kulaklıklar her koltukta bulunmaktadır. Ayrıca internet ve geniş oturma alanları da şirket bünyesinde sunulan hizmetlerden bazılarıdır.

Kale Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1975
Otobüs Sayısı:17
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Tamer Çınar
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası