Kaptanoğlu Seyahat Otobüs Bileti

Kaptanoğlu Seyahat

Kaptanoğlu Seyahat Popüler İstasyonlar

Kaptanoğlu Seyahat

Kaptanoğlu Seyahat otobüs bileti çıkılacak yolculukların avantajlı bir hale gelmesini sağlar. Sektör içinde lider firmalar arasında yer alırken, önceliği her zaman yolcuları olur. Araç içinde rahatlığın en iyi şekilde hissedilmesi için yeni araçlar, güler yüzlü ekip ve usta şoförler tercih eder. Ulaşım alanında yaşanan gelişmeleri her zaman yakından takip ederek yolcularına sunmayı başaran firma, Giresun’da kurulmuştur. 

Kaptanoğlu Seyahat Hakkında

Şafak Kaptanoğlu tarafından yönetilen firma, 1967 yılında Giresun’un Espiye ilçesinde kurulmuştur. Sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi en iyi şekilde sunabilmek için bölgesel hizmet vermeye devam eder. Giresun, Samsun, Ordu, Trabzon, İstanbul ve Bursa illerine ve ilçelerine düzenlediği seferler bulunur.

Hizmet kalitesini geçmişten bugüne kadar kaybetmemek adına daha büyük bir firma olmak yerine yolcuları ile arasındaki sevgi ve saygıyı büyütmeyi tercih etmiştir. Geleceğe ışık tutan firmalardan biri olması nedeniyle yolculuk sırasında konfor ve güven öne çıkar. Günün koşullarını en iyi şekilde üstlenerek çıkılan yolculuklar, müşteri memnuniyeti ile sonuçlanır.

 Kaptanoğlu Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: Kaptanoğlu Seyahat Şafak Kaptanoğlu

·         Adres: Merkez Mah. Belediye Otogarı Espiye/ Giresun

·         Telefon: 0454 611 41 80

·         Web Sitesi: https://www.kaptanogluseyahat.com/

Kaptanoğlu Seyahat Araç Özellikleri

Ulaşım sektöründe yer alan araçların arasından en iyilerini tercih eden Kaptanoğlu Seyahat, araç bakım ve onarımlarını özenli şekilde gerçekleştirilir. Rutin şeklinde yapılan bakımlar sayesinde yolcuların güvenliği her zaman önlem alınarak korunabilir.

Geniş koltuk aralıklarına sahip araçların içinde yolculukların çok daha konforlu bir şekilde deneyimlenmesine imkan sunar. Yolculuk sırasında ihtiyaç duyulabilecek priz, internet, USB girişi ve TV gibi donanımlara sahip araçlar tüm gereksinimleri karşılar. Filo içinde bulunan araçların her biri aynı kaliteye sahip şekilde yola çıkar. Kaptanoğlu Seyahat otobüs bileti aldıktan sonra güvenli ve rahat bir yolculuğa çıkılabilir.

Kaptanoğlu Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1967
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Giresun
Kurucu:Şafak Kaptanoğlu
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)