Kastamonu Güven Turizm Otobüs Bileti

Kastamonu Güven Turizm

Kastamonu Güven Turizm

Kastamonu Güven Turizm otobüs bileti alarak rahat ve geniş koltuklarda yolculuk yapabilirsiniz. 1985 yılından beri hizmet veren bu firma sahip olduğu tecrübe ile yolculuktan memnun ayrılmanızı sağlayacaktır.

Kastamonu Güven Turizm Hakkında

Kastamonu Güven Turizm 1985 yılında kurulmuştur. 38 senedir hizmet veren bu şirket tecrübesi ile alanında lider olmayı başarmıştır. Kastamonu Güven Turizm yolcularının beklentilerini en kısa sürede çözebilmek için çaba sarf eden bir firmadır. Firmanın misyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetini zirveye çıkarmak ve müşterilerinin beklentilerini karşılamak yatar. Firma vizyon olarak ise alanında yaşanan gelişmeleri takip etmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı belirlemiştir. Firma yolculuk sırasında yaşanabilecek her tehlikeye karşı gerekli önlemleri alarak alanında öncü olmayı da hedeflemektedir.

Şirket Künyesi

Kastamonu Güven Turizm 1985 yılında Kastamonu'da kurulmuştur. Hasan Çatal tarafından kurulan firma yerel bir firma olarak görev yapmaya başlamıştır. Faaliyet gösterdiği ilk yıllarda Kastamonu iline ve ilçelerine seferler düzenleyen firma günümüzde birçok şehre sefer düzenleyecek seviyeye gelmiştir. Kastamonu Güven Turizmi kullanarak yolculuk yapabileceğiniz iller arasında Ankara İzmir ve İstanbul gibi şehirler yer alır.

Araç Özellikleri

Kastamonu Güven Turizm otobüs bileti alarak firmanın sunmuş olduğu kaliteye hizmetten yararlanabilirsiniz. Firma bünyesinde 17 araç bulunmaktadır. Bulunan bu araçların yaş ortalaması 5'i geçmediği için son derece teknolojik ve yeni araçlardır. Araç içinde sunulan hizmetler incelendiğinde rahat ve konforlu koltuklar dikkat çeker. Ayrıca her koltukta yer alan televizyon ekranları yolculuk sırasında dizi veya film izlemek isteyen müşterilerin kullanımına sunulur. Ayrıca firmanın araçlarından internet hizmeti de sunulmaktadır. Yolculuk boyunca firma tarafından müşterilerine yiyecek ve içecek ikramı da yapılır. Firma yolculuk sırasında kitap okumak isteyen müşterilerin de düşünmüştür. Her koltukta yer alan okuma lambaları ile müşterilerinin kitap veya gazete okumaya bilmeleri mümkün hale getirilmiştir.

Kastamonu Güven Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1985
Otobüs Sayısı:17
Merkez Ofis:Kastamonu
Kurucu:Hasan Çatal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (10 inç)