Kontur Turizm Otobüs Bileti

Kontur Turizm

Kontur Turizm

Kontur Turizm otobüs bileti ile Türkiye'nin birçok iline yolculuk yapabilmek mümkündür. Uzun yıllardır karayolu taşımacılığı yapan bu firma müşterilerine Güven vermeyi başarmıştır. Başlangıçta yerel olarak hizmet veren firma zamanla ulaşım alanı genişletmeyi başarmıştır. Genişleyen ulaşım ağı ile birlikte daha fazla ile yolculuk yapabilmek mümkün hale gelmiştir.

Kontur Turizm Hakkında

Kontur Turizm, Faysal Karakuş tarafından kurulan bir firmadır. Bu firma 1987 yılında yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firma aradan geçen 30 yılda ulaşım oranı genişletmeyi başarmıştır ve bu sayede başta büyük şehirler olmak üzere birçok ile seferler düzenlemektedir. Firma 1990'lı yıllarda sadece Ankara İstanbul gibi büyük şehirlere seferler düzenlemekteydi. Zamanla ulaşım ağlarının genişletilmesi yeri Türkiye'nin farklı illerinde de yolculuk yapabilmek mümkün hale gelmiştir. Firmanın genişleyen ulaşım ağı içerisinde eski şehir Bilecik İzmir ve Kocaeli gibi birçok şehir yer almaya başlamıştır. Uzun yıllardır kara yolu taşımacılığı yapan firma misyonu olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı belirlemiştir. Müşteri memnuniyetinin arttırılabilmesi için tercih edilen otobüsler son teknolojik otobüsler arasından seçilmiştir.

Kontur Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: KONTUR TURİZM NAK.PETR.VE DİN.TESİS.LTD.ŞTİ.

·         Adres: ULUBATLIHASAN MAH/SEMT DOKUYUCU SK. 1 / 28 KONYA / KARATAY

·         Telefon: 444 40 42

·         Web Sitesi: [email protected] 

Kontur Turizm Araç Özellikleri

Kontur Turizm uzun yıllardır karayolu taşımacılığı yapan bir firmadır. Firmanın otobüs sayısı arttıkça ulaşım ağı da genişlemiştir. Günümüzde firma bünyesinde 30'dan fazla otobüs yer alır ve bu otobüsler son teknoloji ile dizayn edilmiştir.

Kontur Turizm otobüs bileti almak için firmanın internet sitesi ve şubeleri ziyaret edilebilir. Firmanın filosunda yer alan tüm araçlar müşterilerin daha rahat yolculuk edebilmesi için rahat koltuklar ile donatılmıştır. Ayrıca firmanın filosunda yer alan tüm araçlarda yolculuk boyunca kullanılabilecek ücretsiz internet ve uydu kanallarının takip edilebileceği TV ekranları yer alır.

Kontur Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1987
Otobüs Sayısı:30
Merkez Ofis:Konya
Kurucu:Faysal Karakuş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)