Kütahyalılar Turizm Otobüs Bileti

Kütahyalılar Turizm

Kütahyalılar Turizm

Kütahyalılar Turizm otobüs bileti kampanyalarından yararlanarak 1984 yılında Kütahya’nın en popüler iki ilçesi olan Simav ve Gediz ilçelerinin birleşmesiyle kurulan bu otobüs şirketi ile yolculuk yapma şansından faydalanabilirsiniz. 2 ilçenin birleşmesi ile 42 üye tarafından kurulan Kütahyalılar Turizm yolculuklarına başladığı yıllarda araçtan yana tercihlerini Mercedes model otobüsler ile yapmıştır. Kurulduğu yıldan bugüne hiçbir sorun yaşamadan devam eden turizm şirketi günümüzde Türkiye'nin en nezih ve en nitelikli otobüs firmalarından birinin oluşmasını sağlamıştır.

Firma Hakkında

Huzurlu bir yolculuk isteyenlerin tercihi olan Kütahyalılar Turizm, her geçen gün daha fazla yolcu tarafından tercih edilir. 2 ilçenin birleşmesiyle kurulan dolayısıyla ekonomik olarak daha güçlü bir kuruluma sahip olan turizm şirketi illerde bulunan büyük şirketler ile rekabetinde kurulduğu yıldan bu yana devam eder. Sektörün öncülerinden biri olmayı başaran ve bu günlerde vermekte olduğu hizmetler ile her zaman adından söz ettirmeyi başaran Kütahyalılar Turizm son model araç filosu ile dikkatleri üzerine çeker.

Şirket Künyesi

·         Unvan: Kütahyalılar Turizm

·         Adres: Dörteylül Mah. Belediye Otogarı, Kütahyalılar Yazıhanesi, Simav/Türkiye

·         Telefon: 0 274 513 63 66

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Kütahyalılar Turizm otobüs bileti kampanyalarına ulaşabileceğiniz pek çok farklı kaynak bulunur. Kurulduğu yıldan itibaren sektörde öncü olmayı başarmış ve kaliteli hizmetin adresi haline gelen turizm şirketi hizmetlerini her zaman daha profesyonel şekilde devam eder. Bulunduğu bölgeye ve yolcularına hizmette sınır tanımayan ve her zaman güvenli yolculuğun adresi haline gelmeyi başarmak adına çalışan turizm şirketi ile size talep ettiğiniz noktaları keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. 2 + 1 ve 2 + 2 araçlarıyla hizmet veren otobüs şirketi son model araçları ve araç içi hizmetleri ile de dikkat çeker. 

Kütahyalılar Künye
Kuruluş tarihi :1984
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Kütahya
Kurucu:Kütahyalılar Turizm
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası