Lider Anadolu Turizm Otobüs Bileti

Lider Anadolu Turizm

Lider Anadolu Turizm

Lider Anadolu Turizm otobüs bileti alarak 2+1 şekilde düzenlenmiş seyahat edebilirsiniz. Lider Anadolu Turizm otobüsleri 38 kişilik olacak şekilde dizayn edilmiştir. Doğu Anadolu’ya yönelik çok fazla seferi bulunan bu firma ile konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Hem şehir içi hem de şehirler arası çalışan firma bulunduğu bölgede adı gibi lider olmayı hedefliyor.

Lider Anadolu Turizm Hakkında

Lider Anadolu Turizm müşterilerin beklentilerine uygun çözümler bulma misyonu ile yola koyulmuştur. Uygun çözümler sunarken kalite ve güvenliği de elden bırakmayan bu şirket bulunduğu bölgede lider olmayı hedeflemektedir.

Müşteri hizmet kalitesini zirveye çıkarma mottosuyla hareket eden şirket, turizm sektörüne yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır. Turizm sektöründe referans marka olma amacıyla yola koyulan firma her türlü güvenlik önlemlerini alarak konforlu bir yolculuk yaşamanızı için elinden geleni yapmaktadır.

Şirket Künyesi

Lider Anadolu Turizm 2012 yılında Hacı Ömer Kurtman tarafından kurulmuştur. Firmanın kurulduğu yer ise Adana ilidir. Şirket kurulduğu ilk günden itibaren Doğu Anadolu şehirlerine seferler düzenlemektedir. Günümüzde 41 noktaya seferler düzenleyen Lider Anadolu Turizm, günde yüzlerce insanın seyahat ettiği bir firma olmuştur. Lider Anadolu Turizm hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık yapmaktadırlar. Lider Anadolu Turizm 12 farklı lokasyonda yer alan şubeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Başlıca hizmet verdiği yerler arasında Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Kayseri bulunmaktadır.

Araç Özellikleri

Lider Anadolu Turizm otobüs bileti 2+1 formatta satışa sunulmaktadır. Otobüsler çağın teknolojisine ayak uyduracak şekilde yeniden dizayn edilmiştir. Otobüs yolculuğu sırasında konforu yakalamanız için çeşitli özelliklere sahip koltuklar kullanıma sunulmuştur.

Lider Anadolu Turizm her koltukta yer alan prizleri ve USB girişleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca koltuklara yerleştirilen mini televizyonlar ile sıkılmadan yolculuk yapmanızı sağlıyorlar. Şehirler arası yolculuklarda otobüsler kullanan firma, şehir içi taşımacılığında ise servisleri ile hizmet vermektedir. 

Lider Anadolu Künye
Kuruluş tarihi :2012
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Adana
Kurucu:Hacı Ömer Kurtman
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)