Lüks Artvin Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Artvin Seyahat

Lüks Artvin Seyahat

Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti ile keyifli bir şekilde yolculuk yapabilmek mümkün. Firma karayolu taşımacılığına 1997 yılında başlamıştır. Firma bünyesinde Türkiye'nin farklı illerine ve bu illerde bulunan ilçelerini yolculuk edebilmek mümkündür. Firma şehirler arası yolculuk için otobüsleri kullanırken şehir içinde yolculuk yapılabilmesi için servisler ile de hizmet vermektedir.

Lüks Artvin Seyahat Hakkında

Lüks Artvin Seyahat 1997 yılında kurulan ve uzun yıllardır kara yolu taşımacılığı yapan bir firmadır. Firma her geçen yıl ulaşım ağına yeni noktalar ekleyerek günümüzde birçok ile ve ilçe'ye seferler düzenler hale gelmiştir. Firma bünyesinde seferler düzenlenen yerler arasında başta Karadeniz'de bulunan Trabzon Samsun Giresun ve Ordu yer alırken istanbul ve Ankara gibi büyük şehirler de firmanın ulaşım ağı içerisinde yer almaya başlamıştır. Firmanın kurucusu olarak Davut Aydemir gösterilir ve firma Artvin merkezli olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kendini geliştirmeyi ve otobüslerini güvenli hale getirmeye amaçlayan firma müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çaba göstermektedir.

Lüks Artvin Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: Lüks Artvin Seyahat

·         Adres: Beştepe Mahallesi, Sakıp Sabancı Bulvarı AŞTİ, 06510, Yenimahalle/Ankara

·         Telefon: 0541 843 91 04

·         Web Sitesi: https://www.luksartvin.com.tr/

Lüks Artvin Seyahat Araç Özellikleri

Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti alarak son teknoloji ve güvenilir otobüslerde yolculuk yapabilmek mümkündür. Firma filosunda yer alan kırktan fazla otobüs ile hizmet vermektedir. Firmanın filosunda yer alan araçlar son teknoloji araçlar arasından seçilmiştir ve bu sayede daha güvenilir yolculuklar amaçlanmıştır. Firmanın otobüs biletini alabilmek için internet siteleri veya şubeleri ziyaret edilebilir.

Firmanın filosunda yer alan tüm otobüsler yolcuların daha rahat edebileceği şekilde düzenlenmiştir. Firmada yolculuk boyunca genel TV yayınları yapılarak yolcuların sıkılmasının önüne geçilmektedir. Genel TV yayınını takip etmek istemeyen kişiler ise koltuklarda bulunan TV ekranları ile uydu kanallarını takip edebilirler. Her koltukta bulunan TV ekranlarına ek olarak kulaklıklarda müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. Yolculuk boyunca firmayı tercih eden müşteriler ücretsiz bir şekilde internete bağlanma şansına da sahip olurlar. Firma müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve karayolu taşımacılığında adından söz ettirebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. 

Lüks Artvin Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1997
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Ankara
Kurucu:Davut Aydemir
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)