Lüks Barış Turizm Otobüs Bileti

Lüks Barış Turizm

Lüks Barış Turizm

İnternet üzerinden yalnızca birkaç dakika içerisinde alabileceğiniz Lüks Barış Turizm otobüs bileti ile talep ettiğiniz pek çok yeri oldukça konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Pek çok popüler lokasyonu ile dikkat çeken ve konuklarının keyifli bir yolculuk geçirebilmeleri adına çeşitli olanaklara sahip olan turizm şirketi son yılların en çok tercih edilen turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir. 

Güler yüzlü personeli ve uzman şoförleri ile güvenli bir yolculuk için gerekli olan tüm etkenlere sahip olan Lüks Barış Turizm ile siz de keyifli yolculuklar yapabilir ve talep ettiğiniz herhangi bir yere güvenli bir şekilde gidebilirsiniz. 

Lüks Barış Turizm Hakkında

2018 yılında Erzincan şehrinde Ender Ölmeztürk tarafından kurulan ve kurulduğu günden bugüne sektörün öncülerinden biri haline gelen Lüks Barış Turizm müşterilerine memnuniyet dolu bir hizmet veriyor olması sebebiyle dikkat çekmektedir. Günümüzde İstanbul, İzmir ve Amasya gibi pek çok farklı popüler lokasyonu olan ve böylelikle talep ettiğiniz herhangi bir konuma sizi güvenli bir şekilde ulaştırabilecek olan Lüks Barış Turizm kendine ait donanımlı ve son model araç filosu ile hizmet vermeye devam ediyor olması sebebiyle de dikkat çeker. 

Lüks Barış Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Lüks Barış Turizm

·         Adres: Büyük İstanbul Otogarı No:123

·         Telefon: 0 850 840 00 34

·         E-mail: [email protected] 

Lüks Barış Turizm Araç Özellikleri

Her aracının içerisinde internet bağlantısı olan ve böylelikle yolculukların çok daha keyifli şekilde devam etmesini  sağlayan lüks barış turizm son model araç filosu ile dikkat çekmektedir. Konuklarının ihtiyaç duyabileceği bütün olanaklara sahip olan ve böylelikle yolculuklarını tamamen güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu turizm şirketi ile yolculuk yapmak istiyorsanız Lüks Barış Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Lüks Barış Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2018
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Ender Ölmeztürk
Otobüs Özellikleri
İnternet