Lüks Erzincan Otobüs Bileti

Lüks Erzincan

Lüks Erzincan

Lüks Erzincan otobüs bileti ile Türkiye’nin farklı noktalarına yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Tercih edilmesini sağlayan birçok farklı özelliği ile dikkat çeken ve yolcularının keyifli ve konforlu yolculuklar gerçekleştirebilmeleri adına çeşitli olanaklar sağlayan turizm şirketi son yıllarda oldukça büyük bir popülerlik kazanmıştır. 

Lüks Erzincan Seyahat ismi ile 1992 yılında Ünal Yılmaz tarafından kurulan seyahat şirketi günümüzde Ankara, İstanbul, İzmir, Afyon ve Bolu gibi farklı noktalara gerçekleştirdiği seferler ile dikkat çekmektedir. Güvenli yolculukların altına imzasını atmayı başaran ve konforu her zaman göz önünde bulunduran turizm şirketi müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verebilmek adına birinci sınıf hizmet sağlamaktadır. 

Firma Hakkında

1992 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana kendini her zaman geliştirmekte olan turizm şirketi birçok farklı şehre gerçekleştirmekte olduğu seferler ile yolcularının dikkatini çekmektedir. Yalnızca il değil ilçelerde de seferler düzenleyen ve seyahat etmenin en lüks yolu sloganı ile yolculuklarını yapmaya devam eden turizm şirketi yolcularının güvende olmasını sağlamak adına birçok farklı olanak sağlamaktadır. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Lüks Erzincan Yıl. 2000 Petr. Sey. Turz. Tic. Ltd. Şti.

·         Adres: Şehirlerarası Otobüs Terminali Peron No: 8-9 Erzincan/Türkiye

·         Telefon: (0446) 214 78 78 - 214 79 79 - 223 10 81

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Lüks Erzincan Seyahat ile ilgili internet üzerinden araştırılan birçok farklı konu olduğunu dile getirmek mümkündür. Farklı şehirlere gerçekleştirdiği seferler ile dikkat çeken ve bunun yanı sıra ilçelere gerçekleştirdiği seferler ile hiçbir müşterisine mağdur etmemeye çalışan turizm şirketi 2 + 1 ve 2 + 2 araçları ile konforlu ve keyifli yolculuklar yapmaktadır. Yolculuklarının keyifli bir şekilde devam etmesini sağlamak amacı ile araç içi birçok farklı hizmet sunan turizm şirketi ile yolculuk yapmak istiyorsanız siz de Lüks Erzincan otobüs bileti fırsatlarından faydalanabilir ve böylelikle seyahat etmenin en lüks yolunu mümkün olan en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Araç içi hizmetler arasında yeme içme ikramları, koltuk arkası televizyonlar, yüksek hızda internet bağlantısı gibi birçok farklı olanak bulunmaktadır. Bu sayede uzun süreli yolculuklar bile oldukça keyifli hale gelirken yolculukların tamamı büyük bir güven içerisinde gerçekleşmektedir. 

Lüks Erzincan Künye
Kuruluş tarihi :1992
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Erzincan
Kurucu:Ünal Yılmaz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası