Lüks İstanbul Turizm Otobüs Bileti

Lüks İstanbul Turizm

Lüks İstanbul Turizm

Lüks İstanbul Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanmak isteyen çok sayıda yolcu olduğunu dile getirmek yanlış olmayacaktır. 1980 yılında Bedri Can tarafından kurulan turizm şirketi, İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Önceleri özellikle Ankara ve İzmir gibi noktalara gerçekleştirdiği seferler ile popüler hale gelen ancak zaman içerisinde Türkiye’nin çok sayıda noktasına sefer düzenlemeye başlayan turizm şirketi, günümüzde Azerbaycan ve Gürcistan’a da ulaşım sağlayan seferler düzenlemektedir.

Lüks İstanbul Turizm Hakkında

Ülke içi ve dışı birçok farklı noktaya düzenlemekte olduğu seferleri ile konuklarının birçok farklı olanağa sahip olmasını sağlayan Lüks İstanbul Turizm, Gürcistan ve Azerbaycan gibi noktalara gerçekleştirdiği seferleri ile büyük bir olanak sunmaktadır.

Çağın gerisinde kalmayan hizmetleri ile uzun yıllardır sevilen ve tercih edilen bir turizm şirketi olan Lüks İstanbul Turizm, Trabzon gibi illere de seferler düzenlemektedir.

Lüks İstanbul Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Lüks İstanbul Tur Uluslararası Otobüs İşletmesi Tic. Ltd. Şti.

·         Adres: Şehzadebaşı Cd. Şehzade Han No: 5/26 Vezneciler, Fatih/İstanbul

·         Telefon: 0212 588 06 61

·         Web Sitesi: http://www.luksistanbul.com/

Lüks İstanbul Turizm Araç Özellikleri

Filosunda bulunan tamamen donanımlı ve son teknoloji 13 farklı araç ile seferlerini sağlayan Lüks İstanbul Turizm, Türkiye’nin haricinde Azerbaycan ve Gürcistan gibi noktalara sağlamakta olduğu seferleri ile de konforlu yolculukların anahtarı olmaktadır.

Araçların içeresinde TV, klima ve usb gibi birçok farklı olanak yer almaktadır. Bu sayede uzun süreli yolculukların bile daha konforlu ve daha keyifli hale gelmesi mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra tamamı profesyonel ve güler yüzlü personelleri ile hizmet veren turizm şirketi, konuklarının istek ve ihtiyaçlarını her zaman göz önünde tutmaktadır.

Lüks İstanbul Turizm otobüs bileti internet üzerinden satın alınabileceği gibi otogar ve gişelerden de temin edilebilir.

Lüks İstanbul Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1980
Otobüs Sayısı:13
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Bedri Can
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (10 inç)