Lüks Mersin Turizm Otobüs Bileti

Lüks Mersin Turizm

Lüks Mersin Turizm

Lüks Mersin Turizm otobüs bileti alarak konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 1989 yılından beri görev alan lüks Mersin Turizm sahip olduğu tecrübe ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Lüks Mersin Turizm Hakkında

Lüks Mersin Turizm 1989 yılında faaliyete başlamıştır. Seyahat sektöründe 30 yılda hizmet veren bu turizm şirketi müşteri memnuniyetini sağlamak için çabalamaktadır. Lüks Mersin Turizm misyon olarak müşteri memnuniyetini belirlemiştir. Müşterilerinin beklentilerini karşılayabilmek için çaba sarf eden bu şirket memnuniyeti yüksek tutmayı amaçlar. Lüks Mersin Turizm'in vizyonu ise gelişen teknolojiye uyum sağlayan ve güvenli bir hizmet sunabilmektir. Kaliteli hizmet sunmayı da vizyonların arasına ekleyen şirket alanında öncü bir kuruluş olmayı amaçlar.

Şirket Künyesi

Lüks Mersin Turizm 1989 yılında Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç ortaklığında faaliyete geçmiştir. Günümüzde 138 farklı durağa hizmet sağlayan firma taşımacılık sektöründe öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Firmanın hizmet sunduğu iller arasında Ankara, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Sakarya ve Uşak illeri yer alır. Lüks Mersin Turizm bu illere ve ilkelerine seferler düzenleyerek hizmet vermeye devam eder. Farklı illere seferler düzenleyen bu turizm şirketinin bu illerde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubeler ile iletişime geçerek bilet alma işlemini veya aldığınız bileti iptal etme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Çeyrek asırdan fazladır sektörde yer alan firma müşterilerine uzun yıllar daha hizmet edebilmek için kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Araç Özellikleri

Lüks Mersin Turizm otobüs bileti alarak firmanın sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır kendini geliştirmek için çabalayan şirket filosunda konforunuzu üst seviyeye çıkarmak için farklı araçlar ile hizmet vermektedir. Lüks Mersin Turizm 14 otobüs ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Genç yaşındaki otobüsleri ile hizmet veren şirket her geçen gün filosuna yeni araçlar eklemektedir.

Lüks Mersin Turizm ile seyahat eden kişiler firmanın sunmuş olduğu ikramlardan yararlanabilirler. Müşterilere sunulan hizmetler kaliteyi artırmayı amaçladığı için sunulan ikramlarda olabildiğince taze tutulmaktadır.

Lüks Mersin Künye
Kuruluş tarihi :1989
Otobüs Sayısı:14
Merkez Ofis:Mersin
Kurucu:Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk