Lüks Muradoğlu Turizm Otobüs Bileti

Lüks Muradoğlu Turizm

Lüks Muradoğlu Turizm

Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti alarak uluslar arası bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Azerbaycan ile Türkiye’nin çeşitli şehirleri arasında seferler düzenleyen firma, lüks bir yolculuk için ilk tercihiniz olabilecek nitelikte bir firmadır. Yolculuk sırasında eşsiz bir hizmet sunan firma, birçok başarılı işe imza atmıştır. Lüks Muradoğlu firması gösterdiği başarılar ve kaliteli seyahat imkanları ile en başarılı seyahat firmaları arasında gösterilmektedir.

Lüks Muradoğlu Turizm Hakkında

Lüks Muradoğlu Turizm firması 2019 yılında İstanbul’da kurulan bir seyahat firmasıdır. Bu firma ile Ankara ve İstanbul’dan Azerbaycan’a seyahat edebilirsiniz. Azerbaycan’da gidebileceğiniz şehirler Bakü başta olmak üzere Yevlax ve Gence kentleridir.

Lüks Muradoğlu Turizm firması misyon olarak yüksek müşteri memnuniyetini ve profesyonel bir hizmeti amaçlanmaktadır. Firma bünyesinde yer alan çalışanlar profesyonel bir kimliğe sahiptirler. Firmanın vizyonu ise konforlu ve temiz bir hizmet sunarak yenilikçi bir anlayış benimsemesidir. Ayrıca müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımak firmanın vizyonları arasında sayılabilir.

Şirket Künyesi

İstanbul’da 2019 yılından itibaren faaliyet gösteren şirket otobüs firmaları arasında ilk sıraları almaktadır. Bakımlı ve temiz otobüsleri ile faaliyet gösteren şirket kalitesiyle müşterilerden tam not almaktadır. Şirket bünyesinde 10 tane otobüsü bulunan şirket lüks otobüsleri ile yolcularına yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Şirket yolculuk güzergahını oluştururken güzel manzaralara şahit olabileceğiniz bir ortamı beraberinde getirir. Yolculuk sırasında dinlenme tesisleri de özenle seçilmiştir ve tesislerde yöresel yemekleri yemeniz mümkündür. Ayrıca mola yerlerinde yöreye özgü hediyelikleri de ulaşabilirsiniz.

Araç Özellikleri

Lüks Muradoğlu Turizm otobüs bileti alarak lüks bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Şirket bünyesinde 10 araç yer almaktadır ve her araç lüks bir teknoloji ile donatılmıştır.

Lüks Muradoğlu Turizm bünyesinde yer alan otobüslerde ücretsiz TV ve internet bulunmaktadır. Ayrıca yol boyunca sık sık içecek ikramı yapılmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel çalışanları ile otobüs içinde güvenli hissetmenizi sağlamaktadırlar. Müşterilere atıştırmalık da ikram edilmektedir ve müşterilerin keyifli bir yolculuk yaşayabilmesi için her türlü imkana yer verilmektedir.

Lüks Muradoğlu Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2019
Otobüs Sayısı:10
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Lüks Muradoğlu Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)