Lüks Niksar Turizm Otobüs Bileti

Lüks Niksar Turizm

Lüks Niksar Turizm

Lüks Niksar Turizm  otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak henüz 2020 yılında kurulmuş ancak kısa süre içerisinde çok büyük bir popülerlik kazanmış turizm şirketi ile yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Otogar içerisinde yer alan bir şubelerinden ya da internet üzerinden bilet satış işlemlerini gerçekleştiren Lüks Niksar Turizm günümüzde oldukça sık şekilde tercih edilen bir turizm şirketi olarak bilinmektedir. 

Turizm şirketinin yaygın olarak tercih ediliyor olmasını sağlayan en önemli özelliği son model araç filosu ve konforlu yolculuklar ile hizmet veriyor olmasıdır. Bunun yanı sıra her zaman müşterilerinin isteklerini ön planda tutuyor olmaları sebebiyle tercih edilen Lüks Niksar Turizm ile sizde talep ettiğiniz herhangi bir noktaya konforlu ve güvenli yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bilet işlemlerini gerçekleştirmek ve biletlerinizi satın almak olacaktır. 

Firma Hakkında

2020 yılında Tokat’ta kurulmuş olan ancak kısa süre içerisinde büyük bir popülerlik kazanan Lüks Niksar Turizm tamamen konforlu bir hizmet sünüyor olması sebebiyle dikkat çekmektedir. Müşterilerinin değişmekte olan beklentilerine karşılık verebilmek adına birinci sınıf personel ve tamamen güvenilir hizmetleri ile konforlu yolculuklar sunmakta olan turizm şirketi günümüzde karayolu yolculuk ve yolcu taşıma sektöründe önemli bir yere sahiptir. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Lüks Niksar Turizm

·         Adres: Bağlar Mahallesi, Terminal Meydanı, No:64, Niksar, Tokat/Türkiye

·         Telefon: 0 356 528 28 00

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Lüks Niksar Turizm  otobüs bileti satın alarak yolculuk yapma şansı yakalayacaksınız bu turizm şirketi tamamen konforlu ve uzun süreli bir hizmet sunmaktadır. Güvenli bir hizmet sunmak adına birinci sınıf araç filosu ile hizmet veren ve araçlarının tamamı son model olduğu bilinen turizm şirketi araç içi hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Çeşitli aralıklar ile gerçekleştirilen yiyecek içecek ikramı, internet bağlantısı ve her koltuğun arkasında yer alan televizyon gibi birçok farklı etken yolculukların çok daha büyük bir konfor ve keyif içerisinde gerçekleşmesi konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Lüks Niksar Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2020
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Tokat
Kurucu:Lüks Niksar Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)