Lüks Yonca Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yonca Seyahat

Lüks Yonca Seyahat

Lüks Yonca Seyahat  otobüs bileti olarak yalnızca Türkiye içerisinde değil Bulgaristan gibi farklı ülkelere yolculuk yapma şansı da yakalayabilirsiniz. Bayrampaşa ve Çorlu ile Bulgaristan ve Sırbistan gibi bazı şehirler arasında seferler düzenliyor olması sebebiyle son yılların en çok araştırılan ve merak edilen seyahat şirketi haline gelen Lüks Yonca Seyahat, müşterilerin isteklerine karşı birinci sınıf hizmet verebilmek adına uzman ekibi ile çalışmaktadır. 

Ankara, Bursa, Denizli ve İzmir gibi Türkiye içerisinde popüler lokasyonlara her zaman seferler düzenleyen ve düzenlediği seferler ile yolcularının tamamen güvenilir bir yolculuk yapma şansı yakalamalarını sağlayan turizm şirketi her geçen gün kendini yenilemektedir. Teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmayan ve müşterilerin taleplerine karşılık verebilmek adına her zaman teknolojinin ilerisine geçmeye çalışan seyahat şirketi birinci sınıf hizmet veriyor olduğu için tercih edilmektedir. 

Firma Hakkında

1988 yılında Kemal Yavuz tarafından kurulan ve Tekirdağ merkezli olarak kurulmuş olan turizm şirketi kurulduğu yıldan bu yana her zaman konforlu ve güvenli bir hizmet sunmuştur. Müşterilerinin isteklerini ve taleplerini hiçbir zaman göz ardı etmeyen ve müşterilerinin isteklerini karşılayabilmek adına her zaman birinci sınıf hizmet sunan seyahat şirketi günümüzde pek çok farklı noktaya seferler düzenlemektedir. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Lüks Yonca Seyahat

·         Adres: Büyük İstanbul Otogarı, No:162

·         Telefon: 0 545 702 30 02

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Son model araç filosu ile hizmet vermekte olan Lüks Yonca Seyahat yolculukların çok daha konforlu ve keyifli hale gelmesi adına pek çok farklı olanak sağlar. Otobüs içinde yer alan yüksek hızlı internet bağlantısı uzun süreli yolculukların bile konforlu ve keyifli geçmesini sağlar. Bunun yanı sıra her koltuk arkasında bulunan televizyon ekranı ile dizi ya da film izleyerek vakit geçirebilir ve böylelikle yolculuk esnasında sıkılmaya engel olabilirsiniz. Lüks Yonca Seyahat  otobüs bileti alarak ister ülke içi ister ülke dışı farklı seferler düzenlenen seferlerden faydalanabilir ve böylelikle keyifli bir yolculuk yapmayı mümkün hale getirebilirsiniz.

Lüks Yonca Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1988
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:İstanbul
Kurucu:Kemal Yavuz
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)