Malatya Kayısıkent Turizm Otobüs Bileti

Malatya Kayısıkent Turizm

Malatya Kayısıkent Turizm

Malatya Kayısıkent Turizm otobüs bileti ile Türkiye'nin birçok iline seyahat edebilmek mümkündür. 23 yılları sektörde olan firma karayolu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Suat öz tarafından kurulan firma misyon olarak müşteri memnuniyetini karşılayabilmeyi belirlemiştir. Müşteri memnuniyetinin karşılanabilmesi ve müşterilerin güvenli yolculuk yapabilmesi için personeller tarafından tüm önlemler alınmaktadır.

Malatya Kayısıkent Turizm Hakkında

Malatya Kayısıkent Turizm 2000 yılında Malatya merkezli olarak hizmet vermeye başlayan bir firmadır. Uzun yıllardır sektörde yer alan bu firma ilk kurulduğu yıllarda yerel bir firma olarak hizmet vermiştir. Zamanla firmanın ulaşım ağına yeni şehirler katılarak Türkiye'nin birçok iline seferler düzenlenmeye başlamıştır. Firma tarafından seferler düzenlenen yerler arasında istanbul Ankara ve Adana yer alır. Firma ayrıca ulaşım ağı içerisine Mersin ve kayseri'yi de eklemiştir.

Malatya Kayısıkent Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Malatya Kayısı Kent Turizm

·         Adres: Ferhadiye Mah. Esenlik Market Karşısı Malatya / TÜRKİYE

·         Telefon: 444 49 44

·         Web Sitesi:  [email protected]

Malatya Kayısıkent Turizm Araç Özellikleri

Malatya kayısıkent Turizm araç filosunda 15 tane otobüs bulunur. Firmanın filosunda yer alan araçlar son teknolojik araçlardır ve ortalama olarak 5 yaşındadır. Firmanın araçlarında bulunan özellikler sayesinde yolcuların daha keyifli ve konforlu bir yolculuk yapabilmeleri amaçlanmaktadır. Firmanın araçlarında bulunan özellikler arasında ilk sırada geniş aralıklı koltukları yer alır. Koltukların geniş aralıklı olmaları ile yolculuk sırasında yolcuların daha rahat etmeleri amaçlanır. Firmanın otobüslerinde yolcuların daha keyifli vakit geçirebilmeleri için ücretsiz olarak internet hizmeti ve kişiye özel televizyon ekranları yer alır. Kişiye özel televizyon ekranlarında uydu yayını yapan kanalların takip edilmesi mümkündür. Yolculuk sırasında firmayı tercih eden müşterileri müzik dinleyebilmeleri veya filmi izleyebilmeleri için kulaklıklar da yer alır. Firmanın araçlarında yolcuların kullanabilmeleri için okuma lambalarına da yer verilmiştir.

Malatya Kayısıkent Turizm otobüs bileti alabilmek için internet sitesi veya firmanın şubeleri ziyaret edilebilir. Firma ile iletişime geçildi İlk anda firmanın ne kadar profesyonel olduğunu anlayabilmek mümkündür.

Malatya Kayısıkent Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2000
Otobüs Sayısı:15
Merkez Ofis:Malatya
Kurucu:Malatya Kayısıkent Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)