Malatya Zafer Turizm Otobüs Bileti

Malatya Zafer Turizm

Malatya Zafer Turizm

Malatya Zafer Turizm otobüs bileti ile konforlu bir yolculuğa çıkabilmek mümkündür. Firma uzun yıllardır karayolu taşımacılığı sektöründe yer almaktadır. Sektörde yer almanın verdiği tecrübe ile firma en güvenilir seyahat firmalarından biri olmayı başarmıştır. 1947 yılında hizmet vermeye başlayan firma her geçen gün ulaşım ağını genişletmiştir. Firmadan otobüs bileti alarak Türkiye'nin pek çok iline yolculuk yapabilmek mümkündür.

Malatya Zafer Turizm Hakkında

Malatya Zafer Turizm Mustafa Akdoğan tarafından kurulan bir karayolu taşımacılığı firmasıdır. 1947 yılında kurulan firma birçok isim değişikliğine uğramıştır. 1972 yılında öz Zafer olarak hizmet veren firma zamanla günümüzdeki ismi olan Malatya Zafer Turizm ismini almıştır. Firma ulaşım ağını genişleterek Türkiye'nin pek çok noktasına seferler düzenlemeye başlamıştır. Firma tarafından seferler düzenlenen iller arasında başta Ankara İzmir İstanbul olmak üzere Kayseri ve Eskişehir'de yer alır. Firma ilk kurulduğunda sadece Elazığ ile Malatya arasında taşımacılık yapmaktaydı. Sektörde olmanın verdiği tecrübeyle ulaşım ağını genişleten firma Türkiye'nin birçok il ve ilçesine seferler düzenlemeye başlamıştır.

Malatya Zafer Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Malatya Zafer Turizm

·         Adres: İnönü Cad. No: 21 MALATYA

·         Telefon: (0422) 238 19 05

·         Web Sitesi: https://www.zaferturizm.com.tr/ 

Malatya Zafer Turizm Araç Özellikleri

Malatya Zafer Turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin pek çok iline ve ilçesine yolculuk yapabilmek mümkündür. Firmadan otobüs biletini alabilmek için farklı yollar bulunur. Otobüs bileti alabilmek için firmanın internet sitesi ziyaret edilebilir otogarlardan ve şubelerden bilet alımı gerçekleştirilebilir. Malatya Zafer Turizm firması 13 otobüs ile hizmet vermektedir ve ilçeleri düzenlenen seferlerde servis araçları da kullanılmaktadır.

Firmanın filosunda bulunan otobüslerde geniş aralıklı ve rahat koltuklar vardır. Firma bünyesinde yer alan tüm otobüslerde ücretsiz internet hizmeti ve her koltuğa özel koltuk başlıkları bulunur. Ayrıca tüm koltuklarda televizyon ekranları yer alır ve yolcular bu ekranları kullanarak uydu kanallarını takip edebilirler. 

Malatya Zafer Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1947
Otobüs Sayısı:13
Merkez Ofis:Malatya
Kurucu:Mustafa Akdoğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)