Mercan Turizm Otobüs Bileti

Mercan Turizm

Mercan Turizm

Mercan Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak henüz 2020 yılında kurulmuş ve genç, dinamik ve profesyonel ekibi ile hizmet vermekte olan bu turizm şirketi ile yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Henüz yalnızca birkaç yıl önce kurulmuş olmasına rağmen çok büyük bir kitleye ulaşan ve oldukça popüler bir hizmet vermeye başlayan turizm şirketi ile siz de talep ettiğiniz herhangi bir noktaya keyifli bir yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. 

Firma Hakkında

2020 yılında kurulmuş olan Mercan Turizm, Balıkesir ve çevresinde hizmet veriyor. Tamamı genç ve profesyonel bir ekipten oluşmakta olan ve bunun yanı sıra yolcularının isteklerini karşılayabilmek adına pek çok farklı olanak ile hizmet vermekte olan turizm şirketi günümüzde gerçekleştiği seferler ile oldukça büyük bir ilgi görüyor. Bu denli yoğun bir ilgi görmesinin ve geniş kitleler tarafından tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında ise çağın gerisinde kalmaması ve teknolojik yeniliklerin her zaman takipçisi olması var. Sizde Türkiye içerisinde talep ettiğiniz herhangi bir noktaya keyifli ve güvenli bir yolculuk yapmak istiyorsanız tercihinizi Mercan Turizm ile yapabilirsiniz. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Mercan Turizm

·         Adres: Kayabey Mahallesi Laleli Sk. No:21, Karesi/Balıkesir, Türkiye

·         Telefon:  0532 596 96 70

·         E-mail: mercanturizm.com.tr 

Araç Özellikleri

Mercan turizm ile ilgili en sık araştırılan ve merak edilen konuların arasında araç filosu ve araçların özellikleri bulunuyor. Tamamı son model araçlardan oluşan filosu ile konforlu ve keyifli bir yolculuk yapma şansı yakalamanız konusunda sizler için önemli bir rol oynayan Mercan turizm 2 + 1 ve 2 + 2 araçları ile hizmet veriyor. Bunun yanı sıra araç içi ikramları, yolcular için özel olarak üretilmiş olan televizyon ekranları ya da okuma ışığı gibi farklı olanaklar ile hizmet sağlıyor olmaları da uzun yolculukların dahi büyük bir keyif ve konfor içerisinde gerçekleşiyor olmasını sağlıyor. Mercan Turizm  otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak yolculuk yapma şansı yakalayacağınız bu turizm şirketi ile size keyifli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz.

Mercan Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2020
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Balıkesir
Kurucu:Mercan Turizm
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası