Mersin Travel Turizm Otobüs Bileti

Mersin Travel Turizm

Mersin Travel Turizm

Mersin Travel Turizm otobüs bileti ile yolculuk yapma şansı yakalayacağınız Mersin Travel Turizm, 2017 yılında Mersin ilinde kurulmuş bir turizm şirketidir. Erdal Çetin tarafından kurulan turizm şirketi, karayolu yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet vermektedir. Yerel bir firma olarak sektöre girmiş ve kısa süre içerisinde adını duyurmayı başarmış olan Mersin Travel Turizm, donanımlı araç filosu ve profesyonel ekip arkadaşları ile dikkat çeken ve tercih edilen bir şirket haline gelmiştir.

Mersin Travel Turizm Hakkında

2017 yılında kurulmuş olmasına rağmen günümüzde birçok noktaya sefer düzenleyen Mersin Travel Turizm, yerel bir turizm şirketidir. Eskişehir, Bursa, Sakarya ve İzmit gibi popüler rotaları olan ve yolcularını gerçekleştirdikleri seferler ile konforlu bir şekilde talep ettikleri noktaya ulaştıran turizm şirketi, 26 adetlik otobüs filosuna sahiptir. Araç yaşlarının ortalama olarak 3 olması ise yolculukların tamamen konforlu ve keyifli bir şekilde devam etmesini sağlamaktadır.

Mersin Travel Turizm Şirket künyesi

·         Unvan: Mersin Travel

·         Telefon: 0324 337 33 33

·         E-mail: [email protected]

Mersin Travel Turizm Araç Özellikleri

Kendilerine ait 26 araçlık filoları ile dikkat çeken turizm şirketinin araçlarının tamamında priz ve okuma ışığı gibi yolcuların daha keyifli bir yolculuk geçirebilmeleri adına gerekli olan pek çok olanak bulunmaktadır. Araç içlerinde var olan tasarım yolcuların birbirlerini koltukları ile rahatsız etmelerini engeller ve tamamen güvenli, konforlu yolculukları mümkün hale getirir.

Temsa Safir ve Neoplan Starliner marka araçları ile yolcularını birçok noktaya ulaştıran turizm şirketi, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin çok sayıda noktasına seferler düzenlemektedir. Bunun yanı sıra ülkenin birçok yerine şubesi olan Mersin Travel Turizm şirketi ile güvenli bir yolculuk gerçekleştirmek için Mersin Travel Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Mersin Travel Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2017
Otobüs Sayısı:26
Merkez Ofis:Mersin
Kurucu:Erdal Çetin
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk