Metatur Turizm Otobüs Bileti

Metatur Turizm

Metatur Turizm

Metatur Turizm otobüs bileti alarak köklü bir şirkette yolculuk yapabilirsiniz. Uzun yıllardır faaliyet gösteren Metatur Turizm hem şehirler arası taşımacılık yapmakta hem de şehir içinde servisleri ile hizmet vermektedir.

Metatur Turizm Hakkında

Metatur Turizm 1995 yılında kurulan ve günümüze kadar kendini yenileyerek gelen bir turizm şirketidir. Necmettin Özer tarafından kurulan Metatur Turizm, rotalarına her gün yeni bir rota ekleyerek taşımacılık yapmaya devam etmektedir.

Metatur Turizm ilk kurulduğunda sadece Yozgat çevresindeki illere seferler düzenlemiştir. Günümüzde Adana, Çorum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Niğde, Samsun, Yozgat ve Şanlıurfa’ya seferler düzenleyen bir şirket halini almıştır.

Şirket Künyesi

28 yıllık bir geçmişe sahip olan Metatur Turizm firması günümüzde 13 araç ile yolcu taşımaktadır. Otobüsleri maksimum 11 yaşında olan firma her sene yeni araçları bünyesine katmaktadır. Otobüs yolculuğu yapmak için keyifli bir tercih olacak olan Metatur Turizm her türlü güvenlik önlemleri ile donatılmıştır. Şirket birçok ile otobüs ile yolculuklar düzenlerken, şehir içi seferlerini de servisler ile gerçekleştirmektedir.

Müşterinin misyonu müşterilerinin taleplerini en doğru şekilde anlayıp, müşterilerini daima güler yüzle karşılayıp güler yüzle uğurlamak üzerine kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışan Metatur Turizm kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Araç Özellikleri

Metatur Turizm otobüs bileti almak için firmanın 30'dan fazla şubesinden birini seçebilirsiniz ve biletinizi alabilirsiniz. Firmanın şubesi bulunduğunuz ilde yok ise online sitelerden bilet alma imkanınız bulunmamaktadır. 13 aracı bulunan Metatur Turizm yenilenmiş araçları ile hizmet vermektedir.

Metatur Turizm araçlarında birden çok yenilik bulunmaktadır ve bu özellikler ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmanın araçlarından yer alan özellikler arasında geniş ve rahat koltukları ilk sırada yer almaktadır. Araç içerisinde genel TV ve müzik yayınları yapılmaktadır. Koltuklarda yer alan 10 inçlik ekranlar ile dizi ve filmlerin tadını çıkarabilirsiniz. USB girişleri ve 220 voltluk prizleri ile donatılan koltuklar sayesinde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz. 

Metatur Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1995
Otobüs Sayısı:30
Merkez Ofis:Yozgat
Kurucu:Necmettin Özer
Otobüs Özellikleri
220 Volt Priz
Koltuk Ekranı (10 inç)