Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüs Bileti

Midyat Güneydoğu Seyahat

Midyat Güneydoğu Seyahat

1977 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana karayolu taşımacılık sektörünün öncülerinden biri haline gelen bu turizm şirketi ile yolculuk yapmak istiyorsanız Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi sarsmadan konforun tadını çıkartabilir ve Türkiye’deki birçok farklı noktaya düzenlenmekte olan seferler ile keyifli yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz. 

Firma Hakkında

Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmet sunmayı prensibi haline getiren Midyat Güneydoğu Seyahat günümüzde profesyonel çalışma arkadaşları ile unutulmaz ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin bir çok farklı noktasına düzenlenmekte olan seferlerin gerçekleştirilmesini sağlayan seyahat şirketi son model araç filosu ve işinde uzman ekip arkadaşları ile unutulmayacak yolculukların altına imzasını atmaktadır. 

Haksız kazanç ve rekabetten kaçınmayı her zaman birinci planda tutan ve müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verebilmek için hiçbir zaman teknolojinin ve yeniliklerin gerisinde kalmayan seyahat şirketi her zaman konforu ön planda tutmak. Bu sayede müşterilerinin isteklerini her zaman karşılar.

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Midyat Güneydoğu Seyahat

·         Adres: Ulucami Mah. Şahinler No:13/F, Midyat/Mardin/Türkiye

·         Telefon: 0 482 462 15 30

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Müşterilerin isteklerine karşılık verebilmek adına kurulduğu yıldan bu yana her zaman kendini geliştiren bir hizmet sunan turizm şirketi günümüzde karayolu turizm şirketlerinin öncülerinden biri haline gelmiştir. Sektörde oldukça önemli bir yere sahip olan ve her zaman kendini geliştirmek adına çeşitli çalışmalar yapmaya devam eden turizm şirketi son model araçları ile önemli ve detaylı bir hizmet sunmaktadır. 

Kendilerine ait araç filosu ile hizmet vermeye devam eden ve araçların tamamı son model olan Midyat Güneydoğu Seyahat, araç içi hizmetler konusunda da oldukça titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Müşterilerin taleplerini ve isteklerini göz önünde bulunduruyor olmaları bir çok farklı çalışma gerçekleştiriyor olmaları konusunda önemli bir rol oynamaktadır. 

Siz de Midyat Güneydoğu Seyahat  otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak konforlu yolculuklar yapma şansı yakalayabilir ve böylelikle tamamen güvenli yolculuklar ile istediğiniz noktalara ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. 

Midyat Güneydoğu Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1977
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Mardin
Kurucu:Midyat Güneydoğu Seyahat
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Okuma Lambası