Öncü Seyahat Otobüs Bileti

Öncü Seyahat

Öncü Seyahat

Öncü seyahat otobüs bileti alarak huzurlu ve konforlu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. 2007 yılında hizmet vermeye başlayan bu firma ile hem tecrübenin hem de yeniliğin tadını çıkarabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin ilk sıralarda tutulduğu bu marka ile son teknoloji otobüslerde seyahat fırsatı yakalayabilirsiniz.

Öncü Seyahat Hakkında

Öncü seyahat Süleyman Öncü tarafından kurulmuştur. Şirket vizyonu olarak gerekli güvenlik önlemlerinin alınması belirlenmiştir. Ayrıca şirketin benimsediği vizyon içerisinde hizmet kalitesini artırmak ve alanında lider olmak gibi hedeflerde yer alır. Öncü seyahat misyon olarak müşterilerinin beklentilerini cevap vermeyi benimsemiştir. Tecrübeli bu firma müşterilerinin sorunlarını en hızlı şekilde çözebilmek için çaba gösterir. Firmanın misyonu ve vizyonu incelendiğinde amacın müşteri memnuniyetini sağlamak olduğu görülür.

Şirket Künyesi

Öncü seyahat 2007 yılında kurulmuştur. Süleyman Öncü tarafından Nevşehir'de kurulan şirket birçok noktaya seferler düzenlemektedir. Şirketin sefer düzenlediği noktalar arasında İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Karadeniz'de yer alan Ordu, Rize, Giresun ve Trabzon'da bulunmaktadır. 200'den farklı merkezi yer alan öncü seyahat kara ulaşımında lider konuma gelebilmek için çaba göstermektedir. Şirketin filosunda 60'tan fazla otobüs bulunmaktadır. Ortalama 10 yaşında olan bu otobüsler müşterilerine konforlu bir seyahat sunmaktadır.

Araç Özellikleri

Öncü seyahat otobüs bileti almak için firmanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs bileti almak veya otobüs biletini iptal etmek için firmanın şubelerinden de yardım alabilirsiniz. Öncü seyahat 60'tan fazla otobüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir. Son teknoloji araçlar ile hizmet veren öncü seyahat firması rahat koltukları ile bilinmektedir. Yolcularının daha konforlu seyahat edebilmesi için geniş aralıklı ve rahat koltuklar otobüslerde yer alır. Yolculuk sırasında otobüs içerisinde televizyon ve müzik yayınları yapılır. Yapılan bu yayınlar ile yolcuların daha keyifli bir yolculuk geçirmesi amaçlanır. Ayrıca her koltukta USB girişi ve kişisel radyolar yer alır. Tek kullanımlık kulaklıklar da yolculara verilmektedir. Yolculuk sırasında kitap okumak isteyen yolcular için okuma lambaları da koltuklarda yer alır.

Öncü Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :2007
Otobüs Sayısı:60
Merkez Ofis:Nevşehir
Kurucu:Süleyman Öncü
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası