Öz Diyarbakır Seyahat Otobüs Bileti

Öz Diyarbakır Seyahat

Öz Diyarbakır Seyahat

Öz Diyarbakır Seyahat otobüs bileti ile her gün binlerce farklı noktaya çeşitli seferler düzenlenmektedir. 1981 yılında kurulan Öz Diyarbakır Seyahat, Diyarbakır ismi ile özdeşleşen ilk ve tek firma özelliğine sahip olması sebebiyle de dikkat çekmektedir.

Donanımlı araçları ve her zaman konforu ön planda bulunduran ilkeleri ile yolculukların çok daha keyifli hale gelmesini sağlayan Öz Diyarbakır Seyahat, günümüzde birçok noktaya seferler düzenlemektedir. Her yıl milyonlarca insanın tercihi olan ve adından daha sık söz ettiren Öz Diyarbakır Seyahat, kurumsal yapısı ve kalitesi ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Öz Diyarbakır Seyahat Hakkında

Günümüzde 65 donanımlı araçlık filosu ile hizmetlerine devam eden Öz Diyarbakır Seyahat, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir seyahat firmasıdır. Günümüzde ikinci kuşağını yaşayan ve Mahmut Arıkboğa tarafından yönetilen Öz Diyarbakır Seyahat, her zaman kendini geliştiren ve yenileyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

Kurumsal, disiplinli ve güler yüzlü hizmetleri ile keyifli yolculukları mümkün hale getiren Öz Diyarbakır Seyahat, karayolu ulaşımında ilkler konusunda öncü bir firmadır.

Öz Diyarbakır Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: Öz Diyarbakır Seyahat

·         Adres: Şanlıurfa Yolu Büyükşehir Belediyesi Otogar İşletmesi, No:46 Kayapınar/Diyarbakır

·         E-mail: [email protected]

·         Telefon: 0850 433 21 21 - 444 21 00

Öz Diyarbakır Seyahat Araç Özellikleri

Öz Diyarbakır Seyahat otobüs bileti alarak birçok farklı noktaya konforlu ve güvenli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Yolcularının zamanlarını ve haklarını her zaman ön planda bulunduran Öz Diyarbakır Seyahat 65 farklı, donanımlı araç ile hizmet vermeye devam etmektedir. Araçların içerisinde kesintisiz internet bağlantısı, klima ve televizyon gibi birçok farklı olanak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra  yolculuk boyunca konuklarına yaptıkları ikramlar ile yolculuğun çok daha keyifli geçmesini sağlayan Öz Diyarbakır Seyahat, güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.

Öz Diyarbakır Künye
Kuruluş tarihi :1981
Otobüs Sayısı:41
Merkez Ofis:Diyarbakır
Kurucu:Mehmet Seyhan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)