Öz Elbistan Seyahat Otobüs Bileti

Öz Elbistan Seyahat

Öz Elbistan Seyahat

1970 yılında kurulmuş olan ve günümüzde bir çok farklı noktaya seferler düzenleyerek yolcuların keyifli bir yolculuk yapmaları konusunda önemli bir rol oynayan turizm şirketi ile yolculuk yapmak istiyorsanız Öz Elbistan Seyahat  otobüs bileti fırsatlarına internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayede uzun yıllardır sektörün öncüsü haline gelmiş firma ile keyifli bir yolculuk yapma şansı yakalayabilir ve müşterilerin isteklerini her zaman karşılayan turizm şirketi sayesinde tamamen güvenli ve konforlu yolculuklar mümkün hale getirebilirsiniz. 

Firma Hakkında

1970 yılında kurulmuş olması sebebiyle dikkat çeken ve bu sebeple günümüzde turizm sektörünün öncüsü olarak anılan Öz Elbistan Seyahat şimdilerde Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenliyor olması sebebiyle de dikkat çekmektedir. Hizmetin en iyisini sunmak adına her zaman güvenilir ve uzman personel ve ekibi ile çalışan bunun yanı sıra son model araç filosu ile dikkat çeken turizm şirketi bir çok farklı olanak sağlıyor olması sebebiyle yolculukların büyük bir konforda keyif içerisinde gerçekleşmesini sağlamaktadır. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Öz Elbistan Seyahat

·         Adres: Elbistan Belediye Otogarı, Elbistan/Kahramanmaraş, Türkiye

·         Telefon: 0 344 413 09 09

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Konforlu bir yolculuk için her zaman son model araçlar ile hizmet vermekte olan turizm şirketi 2 + 1 ve 2 + 2 araçlara sahiptir. Bu sayede istediğiniz konfor düzenli kendinize göre ayarlayabilir ve tüm bunların yanı sıra araç içi hizmetler sayesinde yolculuklarınızın çok daha büyük bir konfor içerisinde gerçekleştiğini görebilirsiniz. 

Öz Elbistan Seyahat otobüs bileti satın alarak farklı noktalara gerçekleşmekte olan güzergah ve seferlerini kullanabilir böylelikle talep ettiğiniz herhangi bir noktaya büyük bir güven ve keyif içerisinde ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. Otobüs içerisinde her koltuk arkasında son model bir televizyon ekranı ve internet bağlantısı bulunmaktadır. Bu sayede uzun yolculukların bile çok daha keyifli hale gelmesini mümkün hale getiren turizm şirketi uzun yıllardır en çok tercih edilen şirketlerden biridir. 

Öz Elbistan Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1970
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Kahramanmaraş
Kurucu:Öz Elbistan Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)