Öz Sivas Seyahat Otobüs Bileti

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat

Öz Sivas Seyahat otobüs bileti satışları 1952 yılından beri devam eder. 1952 yılında eşya ve yük  taşımacılığı hizmeti vererek başladıkları bu hizmet kurucuları olan Halil Doğan tarafından 1962 yılına kadar devam ettirilir. 1962 yılında ise yolcu taşımacılığı hizmetine başlar. Çeşitli modellerde araçların bulunduğu araç filosu ile hizmet vermeye başlayan ve kısa süre içerisinde yolcularının ilgisini çekmeyi başaran turizm şirketi günümüzde en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden biridir.
Firma Hakkında

Halil Doğan Öz Sivas Seyahat altında 1979 yılına dek bireysel otobüs kullanımı sağlar. 1979 yılında ise Sivas Güven Seyahat adı verdi seyahat şirketini kurarak bireysel otobüs kullanımının yanına işletmeciliği de ekler. 1990 yılına kadar Sivas Güven Seyahat adı ile hizmetlerine devam eder. 1990 yılında ismini Sivas Kızılırmak Seyahat olarak değiştirir. Bu değişimin ardından istikametine pek çok farklı lokasyonu ekleyen turizm şirketi 58. yılını doldurduğu 2010 yılında ise ismini Öz Sivas Seyahat olarak değiştirir. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Öz Sivas Kızılırmak Sey. Tur. Ltd. Şti.

·         Adres: Yeni Otobüs Terminali No:16, Sivas/Türkiye

·         Telefon: 444 58 38

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Öz Sivas Seyahat otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak Türkiye'nin birçok noktasında güvenli seyahatler gerçekleştirme şansı yakalayabilirsiniz. Son model araç filosu ile hizmet veren ve konuklarının isteklerini hızlı bir şekilde karşılayabilmek adına her zaman müşteri isteklerini birinci planda tutan Öz Sivas Seyahat, huzurlu yolculuğun adresi haline gelmiştir. Araçlar hem 2 +1  hem de 2 + 2 olacak şekilde dizayn edilir. Araç içi yiyecek ve içecek ikramı bulunur. Böylelikle uzun süreli yolculukların bile daha konforlu hale gelmesi sağlanır. Bunun yanı sıra araç içi okuma ışığı, birbiriyle mesafeli koltuklar, koltuk arkası televizyonlar ve internet bağlantısı da yolculukların daha büyük bir konfor içerisinde gerçekleşmesini sağlayan özellikler arasındadır.

Öz Sivas Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1952
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Sivas
Kurucu:Halil Doğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)