Özemniyet Turizm Otobüs Bileti

Özemniyet Turizm

Özemniyet Turizm

Özemniyet Turizm otobüs bileti alarak Türkiye'nin farklı noktalarına yolculuk yapabilmek mümkündür. Firma 1954 yılında kurulmuştur ve o günden beri karayolu taşımacılığı sektöründe adına söz ettirmeyi başarmıştır. Firma ile yolculuk yapılabilecek noktalar arasında Bartın'dan İstanbul Ankara İzmit gibi iller gösterilebilir. Firma bünyesinde İnegöl Dudullu İzmit gibi ilçelere de yolculuklar yapılabilir.

Özemniyet Turizm Hakkında

Özemniyet Turizm firması 1954 yılında Bartın'da kurulmuştur. Osman Metin Yurtbay tarafından kurulan bu firma uzun yıllardır karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Firma kurulduğu ilk yıllarda sadece Zonguldak ile Bartın arasında seferler düzenlemiştir.  Firma ulaşım ağını genişleterek ve kendini geliştirerek Bartın'dan Türkiye'nin pek çok noktasına seferler düzenlemeye başlamıştır. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe lider konumda olabilmek için firma kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Özemniyet Turizm Şirketi Künyesi

·         Unvan: Özemniyet Turizm

·         Adres: Hürriyet Cad. Belediye Terminali No: 1

·         Telefon: +903784264043 

·         Web Sitesi: www.ozemniyet.com.tr

Özemniyet Turizm Araç Özellikleri

Özemniyet Turizm otobüs bileti alarak uygun fiyatlı ve kaliteli bir yolculuğa çıkılabilir. Firma araçlarında yüksek standartlı ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için her türlü önlemi almıştır. Özemniyet Turizm firması filosunda 24 tane otobüs bulunur ve bu otobüsler ortalama olarak 3 yaşındadır. Otobüslerin bu kadar genç olmaları teknolojik gelişmelere uyum sağladıklarını da gösterir. Firma bünyesinde daha keyifli yolculuklar yapılabilmesi için geniş aralıklı ve konforlu koltuklara yer verilmiştir. Bu koltuklar sayesinde müşterilerin yolculuk sırasında daha rahat ve konforlu olmaları amaçlanmıştır. Firma bünyesindeki tüm araçlarda kişiye özel TV ekranları koltuklara yerleştirilmiştir.

Bu TV ekranları ile film izlemek veya uydu kanallarını takip edebilmek mümkündür. Yolcuların TV ekranlarında kullanabilmeleri ve içerikleri daha keyifli şekilde izleyebilmeleri için her koltuğa kulaklıklarda konulmuştur. Özemniyet Turizm firması bünyesinde yer alan tüm otobüslerde ücretsiz internet ve okuma lambalarını da yer verilir. USB girişleri ve yolculuk sırasında atıştırmalık ikramları da firma tarafından sunulan araç içi hizmetler arasında gösterilebilir. 

Özemniyet Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1954
Otobüs Sayısı:24
Merkez Ofis:Bartın
Kurucu:Osman Metin Yurtbay
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası