Özen Turizm Otobüs Bileti

Özen Turizm

Özen Turizm

Özen Turizm otobüs bileti 2+1 koltuklardan seçebilerek yolculuk yapabileceğiniz bir otobüs firmasıdır. Yerel bir karayolu şirketi olarak kurulan Özen Turizm Türkiye’nin önde gelen taşımacılık firmalarından biri olmuştur.

Özen Turizm Hakkında

Özen Turizm Türkiye’nin en köklü firmalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. 1974 yılında faaliyete başlayan bu şirket Nedim Yurdakul ve Hacı Yıldırım tarafından kurulmuştur. Kırıkkale’de kurulan şirket başta yakın illere seferler düzenlemiştir. Yolcu taşımacılığı yapan şirket aynı zamanda nakliyecilik de yapmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir ve Kırıkkale şehirlerine yolcu taşımacılığı yapan şirket ilçelere de seferler düzenlemektedir.

Şirket Künyesi

Özen Turizm 1956 yılında Nedim Yurdakul’un bir kamyonla nakliyecilik yapması ile serüvenine başlamıştır. 1973 yılına gelindiğinde ise Kırıkkale ile Ankara arasında ilk yolcu taşımacılığı yapılmıştır. Şirketin ilk adı ‘Öz Kırıkkale’ olarak belirlenmiştir. Sonrasında Hacı Yıldırım ile ortak olan Nedim Yurdakul 35 yıl boyunca ortak olmuşlardır. Nedim Yurdakul ve Hacı Yıldırım yaşlandığında yerlerine çocuklarını geçirmişlerdir. 1989 yılında ismi Özen Turizm olarak değiştirilen şirket o günden beri taşımacılık alanında hizmet yürütmektedir.

Taşımacılık sektörünün öncülerinden olan şirket ilk günden beri müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. Güler yüzlü çalışanları ile hizmet veren firma yılların deneyimi ile yolcularına güven sağlamaktadır.

Araç Özellikleri

Özen Turizm otobüs bileti alarak 2+1 koltuklarda yolculuk yapabilirsiniz. Firma bünyesinde 13 adet otobüs bulunmaktadır. Neredeyse yarım asırdır faaliyet gösteren şirket otobüslerini son teknoloji olanlar ile değiştirmektedir. Şirket rahat koltuklar ile dikkat çekmektedir. Ayrıca koltuklara yerleştirilen mini televizyonlar ile seyahat sırasında TV izleme şansını yakalayabilirsiniz. Televizyonları kullanmak için kişiye özel kulaklıklar da yolculara yolculuk öncesinde dağıtılmaktadır. Yolculuk sırasında yiyecek içecek servisi yapılmaktadır. Yiyecekler taze ve tatlı-tuzlu olarak yolculara sunulmaktadır. Ayrıca yolculuk boyunca içecek ikramlarından da yararlanabilirsiniz.

Özen Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1974
Otobüs Sayısı:13
Merkez Ofis:Kırıkkale
Kurucu:Nedim Yurdakul ve Hacı Yıldırım
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (10 inç)