Özlem Adana Turizm Otobüs Bileti

Özlem Adana Turizm

Özlem Adana Turizm

Özlem Adana Turizm otobüs bileti alarak istediğiniz pek çok farklı şehre yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Pek çok farklı popüler destinasyonu olan ve Türkiye'nin birçok farklı yerinde yolcularına güvenli bir şekilde taşıyan bu turizm şirketinin oldukça köklü bir şirket olduğunu ve kendini her geçen gün geliştirmekte olduğunu dile getirmek yanlış olmayacaktır. 

İstanbul, Antalya, Mersin, Bursa, Ankara, Adana gibi birçok farklı popüler lokasyonu olan ve böylelikle konuklarını talep ettikleri herhangi bir yere güvenli bir şekilde götürmek amacıyla hizmet veren Özlem Adana Turizm sayesinde sizde hem eğlenceli hem de tamamen güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. 

Özlem Adana Turizm Hakkında

Özlem Adana Turizm 2018 yılında Adana merkezli olacak şekilde kurulmuş bir turizm şirketidir. Kurulduğu günden bugüne güvenli bir şekilde yolcularını pek çok farklı şehre taşıyan bu turizm şirketi konukları tarafından oldukça sık şekilde tercih edilmektedir. 

Kendine ait araç filosu ve güler yüzlü personeliyle hizmet vermekte olan turizm şirketi ile siz de talep ettiğiniz pek çok farklı şehre güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. 

Özlem Adana Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Özlem Adana Seyahat

·         Adres: Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriket Blv. Adana Merkez Otogarı, Seyhan/Adana

·         Telefon: 444 94 06

·         E-mail:i [email protected] 

Özlem Adana Turizm Araç Özellikleri

Özlem Adana Turizm otobüs bileti alarak yolculuk yapma şansı yakalayacağınız bu turizm şirketi tamamen donanımlı ve son model araçlar ile hizmet vermektedir. Araçların içerisinde kendilerine ait yüksek hızlı internet bağlantısı ve her koltuğun arkasında bir televizyon bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 2 + 1 ya da 2 + 2 şekilde tasarlanmış araçlarda konukların isteklerini karşılayabilecek bütün donanımlar yer almaktadır.  Böylelikle sizde hem güvenli hem de konforlu bir yolculuğu mümkün hale getirebilir talep ettiğiniz herhangi bir yere keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Özlem Adana Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2018
Otobüs Sayısı:19
Merkez Ofis:Adana
Kurucu:Özlem Adana Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)