Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Bingöl Seyahat

Özlem Bingöl Seyahat

Özlem Bingöl seyahat otobüs bileti alarak keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Özlem Bingöl seyahat Bingöl merkezli bir seyahat firmasıdır. Özlem Bingöl seyahat firmasını tercih ederek Ankara Eskişehir İstanbul başta olmak üzere birçok ile seyahat edebilirsiniz. Yolcularına en mükemmel seyahat hizmetini vermek isteğini belirten şirket, bulunduğu bölge başta olmak üzere Türkiye’nin taşımacılık alanında önde gelen firmalarındandır.

Özlem Bingöl seyahat Hakkında

Özlem Bingöl seyahat 1970 yılında kurulmuştur. Firmanın kurucuları arasında İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz yer almaktadır. 1970 yılında 'Bingöl Tur’ adı ile kurulan şirket 2012 yılında ismini değiştirmiştir. Bingöl kökenli bu şirket Bingöl'de 5 adet şubeye sahiptir. Bingöl’e ek olarak Elazığ ve Malatya’da da şirketin şubeleri bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine son derece önem veren şirket çalışanlarına her yıl gerekli eğitimleri vermektedir. Ayrıca daha güvenli bir yolculuk deneyimi yaşayabilmeleri için araçları düzenli olarak yenileme yoluna gitmektedir.

Şirket Künyesi

Bingöl’de 1970 yılında kurulan Özlem Bingöl seyahat firması 50 yıldan fazla süredir faaliyet göstermektedir. Uzun yıllardır faaliyet gösteren bu şirket müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Yolculuklar sırasında birden fazla yardımına veren firma yolcularının rahat bir yolculuk yaşayabilmesi için elinden geleni yapmaktadır. Firma Bingöl Kervansaray, Malatya, Sivas, Bolu ve Kahramanmaraş gibi birçok dinlenme tesisinde mola vermektedir.

Araç Özellikleri

Özlem Bingöl seyahat otobüs bileti 2+1 düzende satın alınabilir. 2+1 şekilde düzenlenen otobüsler geniş koltuklara sahiptir. Yolculuk boyunca otobüste müzik yayını ve televizyon yayını yapılarak yolcuların keyifli vakit geçirmesi amaçlanmaktadır. Yolculuk sırasında kitap okumayı tercih eden yolcular için ise okuma lambaları araçlarda bulundurulmaktadır.

Şirket bünyesinde yer alan otobüsler ortalama 6 yaşındadır. Daha güvenli yolculuk için otobüsler düzenli olarak yenileri ile değiştirilmektedir. Firmanın filosunda 7 adet otobüs bulunurken, otobüslerin modelleri ise Travego olarak açıklanmıştır.

Özlem Bingöl Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1970
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Bingöl
Kurucu:İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası