Özlem Cizre Nuh Turizm Otobüs Bileti

Özlem Cizre Nuh Turizm

Özlem Cizre Nuh Popüler İstasyonlar

Özlem Cizre Nuh Turizm

Özlem Cizre Nuh Turizm otobüs bileti alarak 1986 yılında açılan ve açıldığı günden bu yana her zaman hizmette kusur barındırmayan turizm şirketiyle yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Günümüzde Güneydoğu Anadolu'nun en önemli otobüs firmalarından biri olarak anılan ve sektörün öncülerinden biri olmasıyla dikkat çeken Özlem Cizre Nuh Turizm onlarca yıldır hem otobüs cilasını hem de sefer yaptığı şehir sayısını genişletmektedir.

Huzurlu bir yolculuk yapmak isteyenlerin tercihi olan ve profesyonel personel kadrosu ile herhangi bir hata kaldırmayan hizmetler veren turizm şirketi günümüzde birçok farklı noktaya hizmet vermeye devam eder.

Firma Hakkında

1986 yılında kurulan dolayısıyla sektörün öncülerinden biri olarak bilinen turizm şirketi otobüs filosunu genişletmek adına pek çok farklı çalışma yapmaya devam eder. Bunun yanı sıra otobüs içi sunduğu hizmetler ile de dikkat çeken ve konforlu bir yolculuğun anahtarı olarak adlandırılan turizm şirketi gerçekleştirdiği seferler sayesinde yolcularını talep ettikleri noktalara güvenli bir şekilde ulaştırır. 

Teknolojik yeniliklerin gerisinde kalmamak ve müşterilerinin değişen isteklerini karşılayabilmek adına kendisine her zaman geliştiren bir ekibe sahip olan şirket, son yılların en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden biridir. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Özlem Cizre Nuh Seyahat

·         Adres: Nusaybin Caddesi Belediye Otogarı D:49, Cizre/Şırnak/Türkiye

·         Telefon: 0 850 888 47 73

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Özlem Cizre Nuh Turizm otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak 2 + 1 ya da 2 + 2 araçları ile hizmet veren otobüs şirketi ile yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Her geçen gün daha geniş bir kitle tarafından tercih edilen ve Türkiye içerisinde birçok farklı noktaya sefer düzenleyen turizm şirketi araç içi ikramları ile dikkat çeker. Bunun yanı sıra araç içi televizyon, internet bağlantısı ya da ferah koltuklar gibi pek çok farklı olanak sağlıyor olması da her geçen gün daha çok tercih ediliyor olmasını sağlayan özellikleridir. 

Özlem Cizre Nuh Künye
Kuruluş tarihi :1986
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Şırnak
Kurucu:Özlem Cizre Nuh Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)