Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Seyahat

Özlem Seyahat

Özlem Seyahat otobüs bileti alan her yolcu firmanın benimsediği ilkeler doğrultusunda güvenli ve konforlu yolculuklara çıkar. Kanun ve yönetmeliklere her zaman önem veren firma, hizmetlerini sunarken yolcuların haklarına saygılı şekilde faaliyet gösterir. Yolcuların rahat koşullarda seyahat etmesine imkan sunmak için araç içinde gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşımı sağlamak için tercih edilebilecek tecrübe sahibi bir firmadır. Sektörün yenilikçi isimlerinden biri olan Özlem Seyahat, 48 farklı durakta hizmet sunar. 

Özlem Seyahat Hakkında

Çankırı merkezli şekilde hizmet sunan firma 1994 yılında Yusuf Aslan tarafından kurulmuştur. Yolcuların güvenli bir şekilde seyahat etmesi için gerekli önlemleri alan firma araçları, yolcuların memnun kaldıkları bir deneyim yaşamaları için yıllardır kesintisiz hizmet sunar. Yolcu taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına filosunda yer alan araç sayısı oldukça fazladır.

Mevsim şartları karşısında koşulların üstesinden gelebilmek adına sektör içinde yaşanan gelişmeleri yakından takip eder. Araç içinde gösterilen özen aynı şekilde firma bünyesinde çalışan her çalışan içinde gösterilir. Yolcular ile iletişim kurabilen, güler yüzlü ve ilgili personel kadrosu yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçları karşılayabilir. 

Özlem Seyahat Şirket Künyesi

·         Unvan: Aslan Kardeşler Akaryakıt Nakliyat Turizm Seyahat Tic. Ltd. Şti.

·         Adres: Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminali 18100 Çankırı

·         Telefon: 0376 212 15 15

·         Web Sitesi: https://www.ozlemseyahat.com.tr/ 

Özlem Seyahat Araç Özellikleri

Koltuk düzenini 2+1 şekilde planlayan firma yolcuların rahat bir şekilde seyahat etmelerine imkan sunar. Koltuk düzeni aralıklı şekildedir, yolculuğun uzun sürmesi konforsuz bir deneyime dönüşmez. TV ekranı sayesinde yolculuk boyunca kesintisiz bir şekilde dizi, film ve canlı yayınları takip etmek mümkündür. İnternet bağlantısıyla eğlenceli vakit geçirirken aynı zamanda işlerinizi halledebilirsiniz. Özlem Seyahat otobüs bileti almak için interneti tercih edebilir ya da otogar ve gişeleri tercih edebilirsiniz.

Özlem Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1994
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Çankırı
Kurucu:Yusuf Aslan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)