Sema Turizm Otobüs Bileti

Sema Turizm

Sema Turizm     

Sema Turizm otobüs bileti alarak çıkılacak yolcukların konforlu ve avantajlı olacağını belirtmek gerekir. Kurulduğu günden bugüne kadar her zaman önceliğin müşteri memnuniyeti olduğu yolculuklara çıkmıştır. Firma kapsamında bulunan lüks ve konforlu araçlar sayesinde, yolcular uzak mesafelere dahi rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilir. 

Sema Turizm Hakkında

Sema Karataş tarafından 1992 yılında kurulan turizm firması, bugün aktif şekilde hizmet vermeye kesintisiz şekilde devam eder. Ulaştırma sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip eden hizmetleri sayesinde yolcuların severek tercih ettikleri bir firmadır.

Türkiye’nin farklı yerlerinde hizmet veren firma, 86 farklı istasyonda ulaşım için yer alır. Uzman personel kadrosu ve yeni model araçları ile en çok tercih edilen güzergahlarda hizmetlerine devam eder. Sema Turizm 16 özel terminal ve 4 şehir terminali ile seyahatlerde yolcularına eşlik eder. 

Sema Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Öz Sema Turizm Nak.Gıda Otom.Petrol İnş. Tic.Ve San. Ltd. Şti.

·         Adres: Bulancak Mahallesi Osman Gedikali Caddesi No:8 Bulancak/ Giresun

·         Telefon: 0454 318 17 87

·         Web Sitesi: http://ozsemaws.accordors.com/ 

Sema Turizm Araç Özellikleri

Sema Turizm bünyesinde bulunan araç özellikleri belirli standartların üzerinde tutulur. Araç içinde yolculuk boyunca kesintisiz TV yayını, Wi-Fi bağlantısı, priz ve USB girişi kullanılabilir. Yolcuların konforunu en iyi şekilde desteklemek için gerekli teknolojilerden yardım alınır. Yeni model araçlarında koltuk konforu sayesinde uzun yolculukların sorunsuz geçmesi sağlanır.

Yenilenen otobüs filosu ve her zaman bakımlı araçlarıyla Sema Turizm otobüs bileti almak yolcular için unutulmaz bir deneyim sunar. 2+1 koltuk düzenine sahip araç dizaynları, yolcuların istedikleri şekilde yolculuğa çıkmasına seçenek sunar. Giresun, Samsun ve Ordu gibi şehirlerden İstanbul’a gitmek için tercih edilebilecek turizm şirketi olarak öne çıkar.

Sema Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1992
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Giresun
Kurucu:Sema Karataş
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)