Sen Turizm Otobüs Bileti

Sen Turizm

Sen Turizm

Sen Turizm otobüs bileti sayesinde Türkiye'nin farklı noktalarına yolculuk yapma şansı yakalayacağınız turizm şirketi 2002 yılından beri seferlerini devam eder. Kurulduğu yıl olan 2002 yılında yurt dışı seferleriyle faaliyete başlayan, 2007 yılının son aylarına doğru ise yurtiçi seferlerini başlatan Sen Turizm, günümüzde konforlu bir yolculuk yapmak isteyen yolcuların ilk tercihi olmaktadır.

İlk olarak Ankara - İstanbul hatları ile yolcularını rahat ettirmek adına yolculuğuna başlayan ancak zaman içerisinde birçok farklı noktaya yolculuk gerçekleştiren turizm şirketi günümüzde oldukça kapsamlı bir listeye sahiptir. Keyifli yolculukların adresi haline gelen turizm şirketi tamamen konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilmek adına gerekli olan bütün özelliklere sahiptir. 

Firma Hakkında

Hatay'ın Antakya bölgesinde kurulan ancak zaman içerisinde gerçekleştirdiği seferler ile hem Türkiye hem de yurt dışından birçok noktasına dağılmayı başaran turizm şirketi günümüzde tamamen konforlu bir yolculuk için gerekli hizmetleri verir. Müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verebilmek adına teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayan turizm şirketi profesyonel ekip arkadaşları ile çalışır. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Sen Turizm

·         Adres: Saraycık Mevkii Çevre Yolu Üzeri Yeni Otogar, No: 19, Antakya/Hatay/Türkiye

·         Telefon: 0 476 226 23 42

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Sen Turizm otobüs bileti kampanyaları sayesinde yurt içi ya da yurt dışı istediğiniz herhangi bir noktaya mümkün olan en ekonomik fiyatlar ile ulaşma şansı yakalayabilirsiniz. Hedeflerini her zaman geniş tutan ve müşterilerinin isteklerine karşılık verebilmek adına olanaklarını zorlayan turizm şirketi günümüzde pek çok farklı noktaya sefer düzenler. Hem iç hem dış hatlar üzerinden yaptıkları yolculuklarını son model araçlar ile gerçekleştiren turizm şirketi araç içi konforlu hizmetler veriyor olması sebebiyle de tercih edilir ve dikkat çeker. Böylelikle siz de konforlu araçlarıyla istediğiniz noktaya keyifli yolculuklar yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Sen Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2002
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Hatay
Kurucu:Sen Turizm
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası