Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti

Siirt Petrol Turizm

Siirt Petrol Turizm

Siirt Petrol Turizm otobüs bileti alarak Türkiye’nin birçok iline yolculuk yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutan bu şirket kısa sürede en çok tercih edilen şirketler arasındaki yerini almıştır.

Siirt Petrol Turizm Hakkında

Siirt petrol Turizm 1972 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Siirt’te kurulan bu turizm şirketi Türkiye’nin pek çok iline seferler düzenlemektedir. Siirt petrol Turizm ile yolculuk yapabileceğiniz şehirler arasında Mersin İstanbul, Van, İzmir ve Ankara illeri gelmektedir. Ayrıca bu firmayı kullanarak Adana’dan Kayseri’ye kadar 50’den fazla şehre yolculuk yapabilirsiniz. Online olarak alınabilecek biletlerin yanı sıra şirketin Türkiye çapında yüzden fazla bilet satış noktası bulunmaktadır. Bu satış noktalarından da otobüs biletlerini almak mümkündür.

Firmanın ana şubesi Siirt’te yer almaktadır. Siirt haricinde yüzden farklı yerde şubesi bulunan şirket en çok yolcu taşıyan şirketlerden biri olma yolunda ilerlemektedir. Siirt petrol Turizm kurulmuş olduğu bölgede popüler bir turizm firması olmayı başarmıştır.

Şirket Künyesi

Siirt Petrol Turizm Mehdi Dalgalı tarafından 1972 yılında kurulmuştur. Kurulduğunda adı ‘Otoşark' olan şirket daha sonra adını değiştirmiş ve Siirt petrol Turizm adını almıştır. Firma reklamlarında ‘sevdiklerinize ulaştırır’ sloganını çokca dile getirmektedir. Firma misyonu çerçevesinde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşıyabilmek için çabalamaktadır.

Siirt’te kurulan firma kurulduğu andan itibaren çok sayıda sefer düzenlemiştir. Şirket bünyesinde yer alan çalışanlar tecrübeli ve nitelikli kişiler arasından seçilmiştir.

Araç Özellikleri

Siirt Petrol Turizm otobüs bileti 2+1 koltuk düzeninde satın alınabilecek şekilde düzenlenmiştir. Otobüs firmasının filosunda 20’den fazla otobüs bulunmaktadır. Otobüsler maksimum 3 yaşındadır. Otobüslerde her türlü tehdide karşı önlem alınarak güvenli bir yolculuk yapılması amaçlanmaktadır.

Firmanın otobüsleri ücretsiz internet ile donatılmıştır. Ayrıca yolculuk boyunca TV yayını yapılmaktadır. Rahat koltuklara sahip Siirt petrol Turizm koltuk arkalarına televizyonlar yerleştirilmiştir. Koltukların arkasına yerleştirilen bu televizyonlar müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Araçlarda USB girişleri, prizler ve okuma lambaları bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bu şirketin bazı araçlarında Digiturk yayınları da müşterilere sunulmaktadır.

Siirt Petrol Künye
Kuruluş tarihi :1972
Otobüs Sayısı:20
Merkez Ofis:Siirt
Kurucu:Mehdi Dalgalı
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk
Koltuk Ekranı (10 inç)