Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat

Şimşek Seyahat

Şimşek Seyahat otobüs bileti fırsatlarından yararlanarak yolculuk yapma şansı yakalayacağınız turizm şirketi, karayolu yolcu taşıma sektörünün öncülerinden biri olarak bilinmektedir. Hem online hem de şubeler üzerinden bilet satış işlemlerini gerçekleştiren ve yolcularının isteklerini karşılayabilmek adına her zaman birinci sınıf bir hizmet sunan Şimşek Seyahat, günümüzde Türkiye içerisinde bir çok farklı noktaya gerçekleştirmekte olduğu seferleri ile dikkat çekmekte ve yolcuları tarafından tercih edilmektedir.
 

Firma Hakkında

1997 yılında kurulan ve sektöre atılımlarının sağlam temeller üzerinde yapması sebebiyle dikkat çeken Şimşek Seyahat, kurulduğu günden bu yana aile şirketi olma özelliğini koruyan oldukça önemli ve sektörde önemli bir yere sahip turizm şirketidir. Kurulduğu yıldan bu yana her Zaman kendini geliştirmeye çalışan ve müşterilerinin değişen isteklerine karşılık verebilmek adına hiçbir zaman çağın yeniliklerini gerisinde kalmayan turizm şirketi günümüzde oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmekte ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olduğu bilinmektedir. 

Yolcuların keyifli yolculuklar yapabilmesi adına bir çok farklı olanak sağlayan ve günümüzde Türkiye’de pek çok farklı lokasyonda gerçekleştirdiği yolculuklar ile dikkat çeken Şimşek Seyahat tamamen konforlu ve güvenli bir hizmet sünüyor olması sebebiyle tercih edilmektedir. 

Şirket  Künyesi 

·         Unvan: Şimşek Seyahat

·         Adres: Karşıyaka Mahallesi, Otogar Sokak No:1/D, Mut, Mersin/Türkiye

·         Telefon: 0 324 774 14 53

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Günümüzde yaygın olarak tercih ediliyor olmasını sağlayan en önemli özelliği son model araç filosu ile hizmet veriyor olmasıdır. Araç içerisinde yüksek hızlı internet bağlantısı bulunur. Bu sayede uzun yolculuklarda bile keyifli vakit geçirebilir ya da gündelik işlerinizi basit ve kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Yolcularını keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmeleri adına pek çok farklı olanak sağlayan ve tüm bunların yanı sıra yolculuklarının tamamen güvenli bir çizgi içerisinde gerçekleşmesi konusunda önemli bir rol oynayan Şimşek Seyahat ile yolculuk yapmak istiyorsanız Şimşek Seyahat otobüs bileti fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Şimşek Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :1997
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Mersin
Kurucu:Şimşek Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet