Sivas Hedef Turizm Otobüs Bileti

Sivas Hedef Turizm

Sivas Hedef Turizm

Sivas Hedef Turizm otobüs bileti ile Türkiye’nin bir çok yerine konforlu ve keyifli yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Sivas, Adana, Tokat, Ankara ve Kayseri gibi birçok farklı popüler güzergahı olan turizm acentesi konuklarına konforlu bir yolculuk yapabilmeleri için pek çok farklı olanak sunmaktadır. 

2006 yılında Sivas şehrinde, Osman Doğan tarafından kurulan ve günümüzde en bilindik turizm acentelerinden biri haline gelen Sivas Hedef Turizm kendine ait araç filosu ve konforlu yolculukları ile dikkat çekmektedir. 

Sivas Hedef Turizm Hakkında

Her zaman yenilikçi uygulamalar ile sektörün öncüsü olma özelliğine sahip olan, müşterilerinin istek ve önerilerini her zaman göz önünde bulunduran turizm acentesi keyifli yolculukların sahibi olmaktadır. 2006 yılında Sivas ilinde kurulan ancak günümüzde pek çok farklı ilde şubesi bulunan turizm şirketi konforlu yolculuk yapmak isteyen yolcuların ilk seçeneklerinden biridir. 

Sivas Hedef Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Sivas Yeni Hedef Turizm

·         Adres: Sivas Yeni Otogar, No:12, Sivas/Türkiye

·         Telefon: 0 346 224 40 35

·         E-mail: [email protected] 

Sivas Hedef Turizm Araç Özellikleri

Ziyaretçilerin konforunu her zaman ön planda tutan Sivas Hedef Turizm kendine ait araçları ile hizmet vermektedir. 2+1 ya da 2+2 Şekilde tasarlanmış konforlu ve son model araçları ile hizmet vermeye devam eden turizm acentesinin araç özellikleri arasında yüksek hızlı internet bağlantısı ve televizyon gibi özellikler bulunmaktadır. 

Sivas Hedef Turizm otobüs bileti ile keyifli bir yolculuk yapma şansı yakalayacağınız ve konuklarının isteklerini her zaman ön planda tutan bu turizm şirketiyle sizde talep ettiğiniz pek çok farklı şehre konforlu ve keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Son model araçları ile hizmet veren turizm şirketi yolculuk esnasında konuklarının istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak pek çok farklı ikramda bulunmaktadır. 

Sivas Hedef Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2006
Otobüs Sayısı:7
Merkez Ofis:Sivas
Kurucu:Osman Doğan, Mehmet Emin Doğan
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)