Star Batman Seyahat Otobüs Bileti

Star Batman Seyahat

Star Batman Seyahat

Star Batman Seyahat otobüs bileti satan ve şehirler arası taşımacılık yapan bir turizm firmasıdır. ‘Sadece Geleceğe ' sloganıyla yollara çıkan firma Türkiye’nin birçok şehrine seferler düzenlemektedir.

Star Batman Seyahat Hakkında

Star Batman Seyahat 2002 yılında Batman’da kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir hizmet veren şirket müşterilerine ve çalışanlarına saygılı bir hizmet politikası benimsemiştir. Ayrıca firma doğayı ve toplumu geliştirebilmek için sorumluluk almaktadır.

Star Batman Seyahat ile Adana, Antalya, Bayburt, Birecik, Bozüyük, Eskişehir başta olmak üzere tam 80 noktaya taşımacılık yapmaktadır. Taşımacılık yaptığı yerler arasında il ve ilçeler bulunmaktadır. 80 farklı merkeze sefer düzenleyen Star Batman Seyahat firması 20’den fazla dinlenme tesisinde mola vermektedir. Mola verdiği yerleri müşteri memnuniyetini düşünerek belirleyen şirket yolcularına keyifli bir seyahat sunmak için çalışmaktadır.

Şirket Künyesi

Star Batman Seyahat otobüs firması olarak 2002 yılından itibaren Batman merkezli olarak hizmetlerine devam etmektedir. Mehmet Şahin Karakaş tarafından kurulan şirket her gün yeni araçları bünyesine katmaktadır. Teknoloji çağının imkanlarını araçlarına taşıyan firma, sorunsuz bir yolculuğun bölgedeki şubesi olarak gösterilebilir.

Araç Özellikleri

Star Batman Seyahat otobüs bileti internet üzerinden ve çeşitli satış noktalarından bilet satışı yapmaktadır. Şirket 29 otobüsü ile yüzlerce sefer düzenleyip binlerce insanın yolculuk yapmasına olanak sağlamaktadır. Otobüsler genç yaşta araçlardan seçilerek güvenli bir yolculuk için gereken her türlü imkanı yolcularına sunmaktadır.

Star Batman Seyahat otobüslerinde seyahatin daha rahat geçmesi için geniş aralıklı koltuklara yer verilmiştir. Koltuklar mini televizyonlar ile desteklenerek yolculara TV kanalları ve müzik kanalları sunulmuştur. Her koltuk USB girişleri, kişiye özel kulaklıklar, okuma lambaları ile keyifli bir yolculuk için her türlü imkanı seferber etmiştir. Yolculuk sırasında yapılan ikramlar ile de müşterilerin yolculuktan keyif almaları amaçlanmıştır.

Star Batman Künye
Kuruluş tarihi :2002
Otobüs Sayısı:29
Merkez Ofis:Batman
Kurucu:Mehmet Şahin Karakaş
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk