Tokat Yıldızı Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Yıldızı Seyahat

Tokat Yıldızı Seyahat

Tokat Yıldızı Seyahat otobüs bileti online platformlar da satışa sunulmaktadır. Tokat Yıldızı Seyahat ile İstanbul, Kocaeli, Burdur, Van başta olmak üzere 13 ile seferler düzenlemektedir. 13 şehre seferi bulunan firma 230'dan fazla durakla  hizmetlerine devam etmektedir.

Tokat Yıldızı Seyahat Hakkında

Tokat Yıldızı Seyahat 2001 yılında Tokat’ta kurulan bir turizm şirketidir. Şirket üç ortakla kurulmuştur. Başlangıçta 6 aracı bulunan firma sadece Tokat ile Trabzon kara yolu üzerinde yer alan şehirlerde yolcu taşımacılığı yapmıştır. Şuan 44 otobüsü bu bulunan şirket birçok lokasyonda taşımacılık yapmaya devam etmektedir.

Türkiye’de 13 ile seferler düzenleyen Tokat Yıldızı 100e yakın noktada şubeler açmıştır. Açılan bu şubelerde bilet satışı yapılmaktadır. Ülkemizin birçok il ve ilçesine seferler düzenleyen firma, bir günde yüzlerce kişinin seyahat etmesini sağlamaktadır.

Şirket Künyesi

Tokat Yıldızı Seyahat 2001 yılında 3 ortak ile faaliyet göstermeye başlayan bir şirkettir. Bu şirket ilk yıllarında kişisel araçları ile hizmet vermeye başlamıştır. 2001 yılında 6 aracı bulunan şirket 2014 yılında otobüs sayısını 29 araca çıkarmıştır. Otobüs sayısının artması ile sefer düzenlediği şehirler de artış gösteren şirket Türkiye’nin birçok iline seferler düzenlemeye başlamıştır.

Araç Özellikleri

Günümüzde 44 otobüsü bulunan şirket birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Düzenlenen bu seferlerde kullanılan araçlar 2+1 formatta müşterilerine sunulmaktadır. Tokat Yıldızı Seyahat otobüs bileti 2+1 koltuklardan seçilebilmektedir.

Tokat Yıldızı Seyahat otobüslerinde ücretsiz internet, konforlu koltuklar, her koltukta bulunan prizler ve mini televizyonlar ile hizmet vermektedir. İstanbul Otogarda inen yolcular İstanbul’un 4 farklı lokasyonuna servisler ile ücretsiz bir şekilde taşınmaktadırlar. Güvenli ve müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutması ile bilinen Tokat Yıldızı Seyahat öncü firmalar arasındaki yerini almıştır. Siz de Tokat Yıldızı Seyahat firmasını tercih ederek huzurlu bir yolculuk yaşayabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tokat Yıldızı Seyahat Künye
Kuruluş tarihi :2001
Otobüs Sayısı:44
Merkez Ofis:Tokat
Kurucu:Tokat Yıldızı Seyahat
Otobüs Özellikleri
İnternet
Rahat Koltuk