Türkay Turizm Otobüs Bileti

Türkay Turizm

Türkay Turizm

Türkay Turizm otobüs bileti ile Türkiye'nin birçok iline ve bu illerde bulunan ilçelere seyahat edebilmek mümkündür. Firma 2000 yılından beri hizmet verir ve müşteri memnuniyetini misyon haline getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin misyon olarak belirlenmesi ile firma otobüslerinde rahat yolculuk edebilmesi için gerekli tüm önlemleri almıştır.

Türkay Turizm Hakkında

Türkay Turizm Sinop'ta kurulmuş bir seyahat firmasıdır. 23 yıl önce kurulan Bu firma yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlamıştır. Firmanın ulaşım ağı içerisine her yıl yeni noktalar eklenerek Türkiye'nin birçok iline ve ilçesine seyahat edebilmek mümkün hale getirilmiştir. Firma bünyesinde yolculuk edilebilecek şehirler arasında İstanbul Ankara ve Samsun yer alır. Firma bu illere ve bu illerin ilçelerine seyahatler düzenlemektedir.

Türkay Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Türkay Gida İnşaat Turi̇zM San. Ve Ti̇c. Ltd. Şt

·         Adres: Korucuk Köyü, Yeni Belediye Otogarı D Blok No : 13, Sinop

·         Telefon: 444 34 57

Türkay Turizm Araç Özellikleri

Türkay Turizm otobüs bileti ile 2+1 koltuklarda yolculuk edilebilir. 2+1 koltuklara ek olarak 2+2 koltuk seçenekleri de bulunur. Farklı koltuk seçenekleri bulunan Bu firma müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için geniş aralıklı koltukları tercih etmiştir. Firmanın filosunda yer alan tüm araçlar geniş aralıklara sahiptirler ve araçların son teknoloji ile donatılması sağlamıştır. Firma bünyesinde yolculuk eden kişiler yolculukları boyunca ücretsiz bir şekilde internete bağlanabilirler. Her koltukta yer alan televizyon ekranları ile uydu kanallarını takip edebilirler.

Türkay Turizm firması ile yolculuk yapabilmek için otobüs biletini internet sitesinden veya firmanın şubelerinden alabilmek mümkündür. Firma şubelerinde ve araç işlerinde profesyonel kişiler ile hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve profesyonel kişiler ile hizmet veren firma müşteri memnuniyetini artırabilmek için firmada çalışan kişilere gerekli eğitimleri de vermektedir.

Türkay Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2000
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Sinop
Kurucu:Türkay Turizm
Otobüs Özellikleri
İnternet
Koltuk Ekranı (10 inç)