Vangölü Yüksekova Turizm Otobüs Bileti

Vangölü Yüksekova Turizm

Vangölü Yüksekova Turizm

Vangölü Yüksekova Turizm otobüs bileti fırsatları sayesinde oldukça geniş bir ulaşım ağına sahip olan firma ile yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Son model araç filosu ve konforlu bir yolculuk için gerekli görülen bütün etkenlere sahip olan donanımları ile dikkat çeken ve sektörün öncülerinden biri haline gelen Vangölü Yüksekova Turizm Şirketi, kurulduğu günden bugüne kendini her zaman yenileyen ve geliştiren bir şirket olmuştur. 

Vangölü Yüksekova Turizm Hakkında

Konuklarına keyifli ve konforlu bir yolculuk yaşatabilmek adına gerekli olan bütün donanımlara sahip olan ve kendine ait araç filosuyla hizmet vermeye devam eden turizm şirketi son yılların en çok tercih edilen turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir. 1972 yılında Van şehrinde kurulan turizm şirketinin kurulduğu günden bugüne her zaman kendini yenilediği ve hiçbir zaman teknolojinin gerisinde kalmadığı bilinmektedir. 

Vangölü Yüksekova Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Vangölü Yüksekova Turizm

·         Adres: İpekyol Cad. Kurtuluş Parkı Önü Vangölü Petrol Binası, Van/Türkiye

·         Telefon: 0 850 650 65 65

·         E-mail: [email protected] 

Vangölü Yüksekova Turizm Araç Özellikleri

Konuklarını konforlarını ve isteklerini her zaman birinci planda tutan turizm şirketi son model araçlar ile donanmış bir filoya sahiptir. Araç özellikleri içerisinde her aracın kendine ait bir internet bağlantısı olması bulunmaktadır. Böylelikle uzun süreli yolculuklarda bile can sıkıntısı yaşamanın söz konusu hale gelmeyecek ve ister bilgisayar ister telefon ile internet bağlantısına bağlanarak keyifli vakit geçirmeniz söz konusu haline gelecektir. 

Vangölü Yüksekova Turizm otobüs bileti ile yolculuk yaparken keyifli bir yolculuk için araçların her koltuk arkasında bulundurduğu led ekranlardan yararlanabilir ve bu ekranlar sayesinde talep ettiğiniz herhangi bir içeriği izleyerek vakit geçirebilirsiniz. Böylelikle yolculuğunuz çok daha keyifli ve eğlenceli hale gelecektir. 

Vangölü Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1972
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Van
Kurucu:Necip Kartal
Otobüs Özellikleri
İnternet
Okuma Lambası
Koltuk Ekranı (13 inç)