VIP Malatyalılar Turizm Otobüs Bileti

VIP Malatyalılar Turizm

VIP Malatyalılar Turizm

VIP Malatyalılar Turizm otobüs bileti alarak keyifli ve konforlu bir yolculuk için ilk adım atılabilir. VIP Malatyalılar Turizm firması 1999 yılından beri hizmet vermektedir. Firma karayolu taşımacılığında en tecrübeli firmalardan birisidir. Firma sahip oldu tecrübesi sayesinde müşteri memnuniyetini arttırabilmeyi ve daha güvenli şekilde yolculuk yapılabilmesini sağlamıştır.

VIP Malatyalılar Turizm Hakkında

VIP Malatyalılar Turizm Bülent Ilık tarafından Malatya'da kurulmuştur. 1999 yılında yerel bir firma olarak hizmet vermeye başlayan VIP Malatyalılar Turizm zamanla Türkiye'nin pek çok noktasına seferler düzenlemeye başlamıştır. Firmanın seferler düzenlediği noktalar arasında İstanbul, Ankara Sakarya, Kocaeli, Elazığ ve Kayseri gibi pek çok nokta bulunur. Firma ulaşamadığını genişleterek 21 farklı noktaya seferler düzenlemeye başlamıştır.

VIP Malatyalılar Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: VIP Malatyalılar Turizm

·         Adres: Özalper, Atatürk Cad. No:15, 44090 Malatya Merkez/Malatya

·         Telefon: (0422) 321 33 01

·         Web Sitesi: https://eticket.ipektr.com/firms_382/

VIP Malatyalılar Araç Özellikleri

VIP Malatyalılar Turizm otobüs bileti almak için firmanın internet sitesi veya şubeleri ziyaret edilebilir. Firma Ankara İstanbul Kayseri Malatya başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok yerindeki şubeleri ile bilet satışı yapmaktadır. Firma filosunda yer alan 8 otobüsü ile seferler düzenlemeye devam etmektedir. Firmanın filosunda yer alan araçlar ortalama olarak 5 yaşındadır ve teknolojik olarak gelişmiş cihazlardır. VIP Malatyalılar Turizm firması sunmuş olduğu araç içi hizmetler sayesinde de yolcularının daha keyifli ve konforlu şekilde yolculuk edebilmesini sağlamıştır.

Firmanın sunmuş olduğu araç içi hizmetler arasında genel TV yayını ve genel müzik yayını bulunur. Genel TV ve genel müzik yayını ile yolculuk boyunca müşterilerin keyifli vakit geçirebilmeleri amaçlanmıştır. Firma bünyesinde sunulan araç içi hizmetler arasında okuma lambaları ve kulaklıklara da yer verilir. Ayrıca her koltukta kişiye özel TV ekranları da bulunur. Firma sunmuş olduğu araç içi hizmetler ve tecrübeli çalışanları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamıştır. 

Vip Malatyalılar Turizm Künye
Kuruluş tarihi :1999
Otobüs Sayısı:8
Merkez Ofis:Malatya
Kurucu:Bülent Ilık
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası