Yaman Turizm Otobüs Bileti

Yaman Turizm

Yaman Turizm

Yaman Turizm otobüs bileti ile keyifli ve konforlu bir yolculuk yapılabilir. 2014 yılında kurulan firma karayolu taşımacılığı sektörünün en genç oluşumlarından birisidir. Yaman Turizm firması karayolu taşımacılığı sektörüne yeni girmesine rağmen sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yerel bir firma olarak hizmet veren Yaman Turizm firması ulaşım ağını her geçen gün genişletmiştir.

Yaman Turizm Hakkında

Yaman Turizm 2014 yılında Kütahya'da kurulmuştur. İsmail Yaman tarafından kurulan firma kurulduğu ilk yıllarda İzmir ve Afyonkarahisar'a seferler düzenlemiştir. Firma zamanla taşımacılık yaptığı noktalar arasına İzmir ve Afyonkarahisar'ın ilçelerini de eklemiştir. Yaman Turizm firması bünyesinde şehirler arası taşımacılığa ek olarak öğrenci taşıma ve personel taşıma gibi hizmetler de verilir. Ayrıca firma araç kiralama turizm taşımacılığı ve araçları kullanacak şoförlerin kiralanması gibi farklı hizmetleri de müşterilerine sunar. Firma hem şehirler arası taşımacılıktan hem de servis taşımacılığında müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamıştır.

Yaman Turizm Şirket Künyesi

·         Unvan: Yaman Turizm

·         Adres: Balıklı, Osmanlı Cd. no 50, 43030 Kütahya Merkez/Kütahya

·         Telefon: 0274 311 33 75

Yaman Turizm Araç Özellikleri

Yaman Turizm otobüs bileti alarak İzmir ve Afyonkarahisar'a ek olarak bu illerin ilçelerine de yolculuklar yapılabilir. Firma turist taşımacılığı da yaptığı için gezi ve tur düzenleyen kişiler de firmanın hizmetlerinden faydalanabilir. Yaman Turizm filosunda 7 adet otobüs bulunur ve otobüsler ortalama 4 yaşındadır. Firmanın filosunda otobüslere ek olarak servis taşımacılığının yapılması için minibüsler ve minibüsler de bulunur. Firma araç kiralama ve otobüs kiralama işlemlerinde gerçekleştirildiği için filosunda otomobillere ve kiralık otobüslere değer vermiştir.

Yaman Turizm firması hizmet verdiği otobüslerinde genel TV yayını ve genel müzik yayını ile yolculukların daha keyifli geçilebilmesini amaçlamıştır. Firmanın araçlarında her koltukta kulaklıklara ve okuma lambalarına değer verilmiştir. Müşteriler kulaklıklar ile yolculuk boyunca müzik dinleme veya film izleme gibi faaliyetleri gerçekleştirebilirler. Okuma lambaları ise yolculuk boyunca dergi veya kitap okumak isteyen müşteriler düşünülerek araçlara yerleştirilmiştir.

Yaman Turizm Künye
Kuruluş tarihi :2014
Otobüs Sayısı:7
Merkez Ofis:Kütahya
Kurucu:İsmail Yaman
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası