Yazar Tur Otobüs Bileti

Yazar Tur

Yazar Tur

Yazar Tur otobüs bileti ile yolculuk yapmaya dair şans yakalayacağınız turizm şirketi 1950 yılında kurulmuş, oldukça köklü bir firmadır. Kuruluşundan bu yana müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan ve yolcularının konforlu bir şekilde seyahat edebilmeleri için son teknoloji, donanımlı araçlar ile hizmet veren Yazar Tur, sektörün öncüsü olmuş bir firma olması sebebi ile de tercih edilen ve dikkat çeken bir firma olarak ele alınabilir.

1950 yılında kurulan ve önceleri Gaziantep ile İskenderun yolunda faaliyet gösteren firma günümüzde birçok farklı noktaya düzenlemekte olduğu seferler ile dikkat çekmektedir.

Yazar Tur Hakkında

Yarım asrı geçkin süredir hizmetlerine devam eden ve günümüzde Mahmut Öksüzoğlu öncülüğünde yönetilmekte olan firma, İskenderun ismi ile özdeşleşmiş tek firma olması sebebiyle sektörde önemli bir yere sahiptir. Müşteri memnuniyetini karşılamak adına hizmetlerini her geçen gün geliştirmekte olan Yazar Tur, birçok farklı güzergah ile seferler düzenlemekte ve keyifli bir yolculuk imkanı sunmaktadır.

 Yazar Tur Şirket Künyesi

·         Unvan: Yazar Tur

·         Adres: Karaca Ahmet Mah. Bahaeddin Nakipoğlu Blv. Şehitkamil, Gaziantep/Türkiye

·         Telefon: 328 93 93 - 328 96 86

·         E-mail: [email protected]

Yazar Tur Araç Özellikleri

2+1 otobüsleri ile yolcularına güvenli ve keyifli bir yolculuk imkanı sunan turizm şirketi donanımlı araçlara sahiptir. Son model araçlar ile dikkat çeken filosu sayesinde Türkiye’nin birçok noktasına keyifli yolculuklar yapmak mümkün hale gelmektedir. Son yılların en çok tercih edilen şirketlerinden biri olarak adını duyuran Yazar Tur, düzenlemekte olduğu çok sayıda sefer ile de dikkat çekmektedir.

Birçok farklı noktaya Yazar Tur otobüs bileti ile yolculuk yapmayı mümkün hale getiren ve yolcularının güvenli bir yolculuk şansı yakalamalarını sağlayan Yazar Tur, rahat bir yolculuk imkanı sunar.

Yazar Tur Künye
Kuruluş tarihi :1950
Otobüs Sayısı:5
Merkez Ofis:Gaziantep
Kurucu:İbrahim Mahmut Öksüzoğlu
Otobüs Özellikleri
Rahat Koltuk