Kanberoğlu Turizm Otobüs Bileti

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm

Kanberoğlu Turizm otobüs bileti ile Türkiye’nin her yöresine yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Yolcularına güvenli, konforlu ve keyifli bir yolculuk sunmak adına her zaman gelişen ve yenilenen misyonları ile hizmet vermeye devam eden turizm şirketi, kaliteyi birinci planda tutar. 1969 yılında Yaşar Temel Kanber tarafından kurulan ve kurulduğu yıldan bu yana kendini her zaman geliştirmeye devam eden turizm şirkette ilk seferlerini Trabzon üzerinden Samsun, Ankara ve İstanbul illerine gerçekleştirir. Kısa süre içerisinde müşterilerinin de desteği ile birlikte sefer sayısını ve seferle lokasyonunu genişleten Kanberoğlu Turizm günümüzde Türkiye'nin hemen her yöresine sefer gerçekleştirmektedir.

Firma Hakkında

1969 yılında açılan dolayısıyla sektörün öncülerinden biri olarak adlandırılan turizm şirketi günümüzde pek çok farklı noktaya gerçekleştirdiği seferleriyle dikkat çeker. Müşterilerinin isteklerini ve taleplerini her zaman ön planda tutan ve aile şirketi olma özelliğini bugün bile koruyan turizm şirketi yolculuklarında öncelikle güvenliği sağlar. Yolcuların isteklerini karşılayabilmek adına pek çok farklı hizmet sunan ve müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran firma Karadeniz bölgesinin en çok otobüs filosuna sahip olan firması olma özelliğini taşır. 

Şirket Künyesi

·         Unvan: Kanberoğlu Turizm

·         Adres: Değirmendere Otogarı No:5, Trabzon/Türkiye

·         Telefon: 0 462 325 22 83

·         E-mail: [email protected] 

Araç Özellikleri

Kanberoğlu Turizm otobüs bileti Fırsatlarından faydalanarak saygın ve aranılan bir firma olan Kanberoğlu Turizm ile yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Yolcuların isteklerini sorumluluk bilincinde gerçekleştirmek adına her zaman gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışına sahip olan şirket ulaşımda kalite ve konfor sağlar. Ulaşım öncesi ve sonrasında kaliteli bir hizmet vermeyi misyon ve vizyonu haline getiren turizm şirketi ile sizde yeniliğin öncüsü olan bir yolculuk yapma şansı yakalayabilirsiniz. Personellerinin hizmet anlayışını eğitim ile destekleyen dolayısıyla yolculuk esnasında meydana gelebilecek problemlerin minimum seviyeye inmesini sağlayan otobüs şirketi günümüzde en çok tercih edilen şirketlerden biri olma özelliğini taşır.

Kanberoğlu Künye
Kuruluş tarihi :1969
Otobüs Sayısı:-
Merkez Ofis:Trabzon
Kurucu:Yaşar Temel Kanber
Otobüs Özellikleri
Koltuk Ekranı (10 inç)
Okuma Lambası